Skocz do zawartości

2019 BMW Z4 - wersja produkcyjna -‚piękne!


OZI

Rekomendowane odpowiedzi

Jak na BMW model Z to wygląda to całkiem smacznie. Choć faktycznie i mnie się to skojarzyło z Fiatem 124.

Gorzej, że tak samo ma wyglądać nowa Toyota Supra. Moim zdaniem Japończycy popełniają błąd dając temu auto imię po kultowej sportowej Toyocie. Będzie wyglądać jak pokurcz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Bartłomiej napisał:

Gorzej, że tak samo ma wyglądać nowa Toyota Supra. Moim zdaniem Japończycy popełniają błąd dając temu auto imię po kultowej sportowej Toyocie. Będzie wyglądać jak pokurcz.

 

Postępuje dewaluacja nazw nadwozi i modeli.

Już nikogo nie dziwi 4 drzwiowe coupe czy nazywanie zwykłego kombi shootingbreak.

Mitsubishi Eclipse jest SUVem, chodzą plotki, że kolejny SUV ma sie nazywać Evolution. 

Więc i z Suprą mnie to nie dziwi. Ludzie i tak beda kupowac, za samą nazwę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Filipfm napisał:

Więc i z Suprą mnie to nie dziwi. Ludzie i tak beda kupowac, za samą nazwę ;)

Sugerujesz że Miśka Eclipse kupują ludzie ze względu na nazwę, myślą że to sportowe auto (autosegment G) i dopiero w domu orientują się że to SUV?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, format napisał:

Sugerujesz że Miśka Eclipse kupują ludzie ze względu na nazwę, myślą że to sportowe auto (autosegment G) i dopiero w domu orientują się że to SUV?

 

Miś Eclipse to ordynarna profanacja nazwy :}

 

Pisalem o Suprze ;) że jednak sportowe ma być, a to, ze nie bedzie pure JDM ludzie oleją ;) i beda sie zabijac w kolejce. Ciekaw jestem jak gabarytowo ma sie ta nowa Supra do poprzedników ale tez np GT86 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Filipfm napisał:

 

Miś Eclipse to ordynarna profanacja nazwy :}

 

Pisalem o Suprze ;) że jednak sportowe ma być, a to, ze nie bedzie pure JDM ludzie oleją ;) i beda sie zabijac w kolejce. Ciekaw jestem jak gabarytowo ma sie ta nowa Supra do poprzedników ale tez np GT86 

 

Tak samo z nowa serią 8 z BMW, która ze starą niewiele ma wspólnego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.