Skocz do zawartości

Kamerka samochodowa


Rylu

Rekomendowane odpowiedzi

Też go chciałem kupić w tej promocji, ale jak poczytałem, że od zeszłego roku czekają na kolejną wersję softu, to sobie dałem spokój.

Maił być porządny tryb parkingowy, cuda wianki z HDR i widocznością w nocy, a chyba dalej to nie działa, bo soft tego nie obsługuje :(

 

Ja mam Xiaomi dash z baterią od przeszło dwóch lat. Jeszcze działa, ale wyłącza się już prawie natychmiast po wyłączeniu auta.

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, rallyrychu napisał:

Też go chciałem kupić w tej promocji, ale jak poczytałem, że od zeszłego roku czekają na kolejną wersję softu, to sobie dałem spokój.

 

Nowy soft wyszedł kilka dni temu, pokazuje prędkość i położenie z GPSu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, rallyrychu napisał:

Też go chciałem kupić w tej promocji, ale jak poczytałem, że od zeszłego roku czekają na kolejną wersję softu, to sobie dałem spokój.

Maił być porządny tryb parkingowy, cuda wianki z HDR i widocznością w nocy, a chyba dalej to nie działa, bo soft tego nie obsługuje :(

 

Ja mam Xiaomi dash z baterią od przeszło dwóch lat. Jeszcze działa, ale wyłącza się już prawie natychmiast po wyłączeniu auta.

 

Trybu parkingowego używać nie będę, podobnie HDR. Wybrałem wersję bez GPS. Martwi mnie jedynie bateria, która w upały dostaje mocno w 4 litery. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prędkość i GPS to bajery.

Brak dopracowanego trybu parkingowego i nagrywania w nocy tak, żeby była szansa odczytać tablice, to jest problem.

Dlaczego uważam tryb parkingowy za ważny? Bo nie mam go w swojej kamerze, a to co się wyrabia na parkingach obecnie to jest horror. Ojcu ktoś uszkodził auto i uciekł.

Sam widziałem jak gościu przywalił w inne auto i odjechał sobie pod market obok...

Znowu mam czekać pół roku na soft, w nadziei że może coś wreszcie zacznie działać, co powinno funkcjonować od razu?

Już tak czekałem z moim dash cam i też nic sensownego nie wprowadzili, a jeszcze coś tam popsuli po drodze.

Nie wiem dlaczego takie proste urządzenia nie mogą działać od razu po wyjęcia z pudełka tak jak powinny. To kwestia dopracowania softu na jedno urządzenie. To nie aplikacja na setki smartfonów z milionami interakcji z innymi aplikacjami. A Chińczycy sobie robią z klientów króliki doświadczalne.

Jako pierwsza kamera może być, ale żeby zamienić obecną, to jednak za mało plusów :(

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamerę już mam, zainstalowałem soft 70Mai ale mam problem z zalogowaniem się do aplikacji. Po wpisaniu adresu email wciskam "Get security" co powinno skutkować otrzymaniem kodu na adres email. Nic takiego się nie dzieje. Próbowałem dwóch różnych adresów. Coś robię źle? Przez Fb nie zamierzam się logować. Wy logowaliście się przez Fb?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, bochumil napisał:

Kamerę już mam, zainstalowałem soft 70Mai ale mam problem z zalogowaniem się do aplikacji. Po wpisaniu adresu email wciskam "Get security" co powinno skutkować otrzymaniem kodu na adres email. Nic takiego się nie dzieje. Próbowałem dwóch różnych adresów. Coś robię źle? Przez Fb nie zamierzam się logować. Wy logowaliście się przez Fb?

 

co prawda z rok temu ale logowałem się normalnie przez  mail. Może mają jakieś chwilowe problemy ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo mają chwilowe problemy, albo kolekcjonują profile fb ;)

Zauważyłem już pierwszą, istotną moim zdaniem wadę tej kamerki. Długość nagrywanych filmów ogranicza się wyłącznie do 1min. Nie ma możliwości wyboru tak jak w VIOFO 119.

Edytowane przez bochumil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja kamerka załącza się po minimum 20 sekundach. Nie daj Boże wyłączyć w tym czasie zapłon bo wtedy zgłupieje i ponownie włączenie nastąpi prawie po minucie. Jak ktoś ma czas aby po zakupie urządzenia śledzić nowe aktualizacje i coś tam wgrywać to bardzo polecam. Jeśli natomiast chcesz kupić i zapomnieć to nie polecam tak polecanego Viofo

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.06.2019 o 12:38, bochumil napisał:

Kupiłem właśnie na aliexpress rejestrator Xiaomi 70Mai Pro. Cena 213 zł z darmową dostawą z magazynu w Polsce. W kategorii cena/jakość prawdopodobnie czołówka na rynku. Poniżej wady i zalety rzucające się na dzień dobry po lekturze kilku for oraz vlogów:

 

Plusy:

 

- cena

- wykonanie

- funkcje głosowe

- całkiem niezła jakość nagrań dziennych oraz nocnych

- komunikacja wifi ze smartfonem

 

Minusy:

 

- akumulator zamiast kondensatora

- brak możliwości regulacji nasycenia kolorów, fabrycznie mocno podbite kolory

- brak opcjonalnego filtra CPL

 

Zarówno plusy jak i minusy zweryfikuję po zamontowaniu rejestratora. 

Tez mam to cudo i o ile za 214 zl. Funkcja glowosa zwlaszcza Take picture jest przydatna choc na odrobine zwloki to komunikacja wifi ze smartem to dla mnie podstawa i wygoda.

Z mojej strony polecam urzadzenie.

Wada?
brak filtra CPL, blikuje co nieco w szybie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, fanlan napisał:

brak filtra CPL, blikuje co nieco w szybie

 

 Polacy już wymyślili zamiennik. Wystarczy wpisać w google 70Mai Pro filtr CPL i jest odnośnik do strony. Montaż wymaga małej rzeźby, ale generalnie daje radę. Ja mam matowe podszybie więc chyba nie będzie konieczności montażu filtra.

Dziś rano przyszło z opóźnieniem 15 maili z Security Code ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, guziec napisał:

 

Serio 1min?

Nic dłużej?

 

Raczej nie, ale ja mam kamerkę dopiero od wczoraj więc wszystkiego jeszcze o niej nie wiem. Właśnie udało mi się utworzyć konto apki 70Mai. Jeśli faktycznie okaże się, że nie ma możliwości zmiany długości nagrywanych sekwencji to wg mnie jest to największa wada tej kamerki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 min i nic więcej, w jednej po 5miesacsch padła bateria - nie utrzymuje daty. Brak guzika do zatrzymania zapisania nagrania, komendy głosowe działają jak chcą. Podczas słuchania muzyki wariuje :P. Z plusów nagrywa bardzo dobrze i kosztowała 65zl na promocji w grudniu.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 min i nic więcej, w jednej po 5miesacsch padła bateria - nie utrzymuje daty. Brak guzika do zatrzymania zapisania nagrania, komendy głosowe działają jak chcą. Podczas słuchania muzyki wariuje default_270751858-jezyk.gif. Z plusów nagrywa bardzo dobrze i kosztowała 65zl na promocji w grudniu.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka


Mam dwie ponad rok, nic się nie dzieje. Mi akurat minutowe sekwencje nie przeszkadzają. Poleceń głosowych nie mam i nie odczuwam. Nagrywają dobrze.


Wysłane z mojego NEM-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, blue_ napisał:

@Igorek 

musisz miec jakis problem ze sprzętem, bo u mnie nic takiego sie nie dzieje

Być może. Myślałem, że za tę cenę kupuję coś lepszej jakości a jednak się zraziłem. Może to i łatwo usunąć ale ja jestem bardzo cieniutki w sprawach elektroniki i tak z tą kamerką sobie żyję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, guziec napisał:

 

Serio 1min?

Nic dłużej?

Tak jedna minuta TYLKO i uwazam ze to zloty srodek. Zona ma w lusterku i ma wybor tyle ze 1 min  to w miescie najbardziej optymalne, latwiej cos znalezc.

Wiec w 70mai uwazam to za nieuciazliwe.

Nie rozumiem jednak przy trybie parkingowym  czas 20,30,40,50 minut ktorys trzeba wybrac i co autor mial na mysl?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, bochumil napisał:

 

Raczej nie, ale ja mam kamerkę dopiero od wczoraj więc wszystkiego jeszcze o niej nie wiem. Właśnie udało mi się utworzyć konto apki 70Mai. Jeśli faktycznie okaże się, że nie ma możliwości zmiany długości nagrywanych sekwencji to wg mnie jest to największa wada tej kamerki. 

Wyjasnij prosze dlaczego to wada?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjasnij prosze dlaczego to wada?
 
Jeśli chcemy mieć kilkuminutowy film przedstawiający przejazd przez ciekawy rejon górski, a rejestratora nie traktuje się wyłącznie jako czarną skrzynkę, to może być to wada. Łączenie w całość kilku plików może być uciążliwe. Zrzuciłem sobie na telefon losowo wybrany przejazd. Na 10 sekund przed końcem filmu znika dźwięk.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.06.2019 o 07:10, fanlan napisał:

Wyjasnij prosze dlaczego to wada?

 

Każde przejście z jednego kawałka na kolejny to ryzyko załapania się najciekawszej akcji właśnie na moment przejścia. Im więcej takich przejść (krótszych sekwencji) tym większa szansa na utratę pożądanych fragmentów. Zapobiega się temu poprzez zazębianie się nagrań, czego akurat Viofo nie posiada (przynajmniej moja)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już sam fakt, że producent nie daje wyboru jest dla mnie minusem. Co do jakości filmów nie mam zastrzeżeń, może poza zbyt wysokim nasyceniem kolorów.

Dziś przetestowałem funkcję wykonywania zdjęć podczas trasy. Zdjęcia na monitorze wyglądają dobrze aż do momentu zbliżenia na tablicę rejestracyjną. Tak średnio bym powiedział, tak średnio...

Edytowane przez bochumil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.06.2019 o 21:47, bochumil napisał:

Już sam fakt, że producent nie daje wyboru jest dla mnie minusem. Co do jakości filmów nie mam zastrzeżeń, może poza zbyt wysokim nasyceniem kolorów.

Dziś przetestowałem funkcję wykonywania zdjęć podczas trasy. Zdjęcia na monitorze wyglądają dobrze aż do momentu zbliżenia na tablicę rejestracyjną. Tak średnio bym powiedział, tak średnio...

Na szczescie jest wybor producentow dajacych  mase mozliwosci ustawien.

70 mai w relacji cena/jakosc ( Ali) bije wszystkich, a ze ma jakies  minusy?

Ktora nie ma?

funkcja glosowa do zdjec dziala niestety z opoznieniem. Nie mam zastrzezen do jakosci i czytelnosci tablic oczywiscie jesli nie wydaje komendy 50 m przed autem.

trzeba niestety "wczuc" sie w to. Moje oczekiwania spelnia w 95%. Jedynie funkcja parkingowa moglaby miec np 5-10 sekund opoznienia od wylaczenia zaplonu bo zamkniecie drzwi  uruchamia nagrywanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, fanlan napisał:

70 mai w relacji cena/jakosc ( Ali) bije wszystkich

 

Może doprecyzujmy czy mowa o 70mai czy 70mai PRO.

 

40 minut temu, fanlan napisał:

a ze ma jakies  minusy?

Ktora nie ma?

 

Oczywiście, ale po firmie XIAOMI, która raczej kozie spod ogona nie wypadła, spodziewałbym się większego rozmachu w opcjach. Brakuje mi tak jak już wcześniej wspomniałem możliwości ustawienia długości nagrywanych sekwencji. Przydałaby się również regulacja temperaturowa kolorów, bo chyba tak podrasowanych kolorów nie widziałem u żadnego innego producenta. Brakuje też opcji regulacji ostrości, bo fabrycznie, ekstremalnie podbita wartość ma tendencję do "kaszkowania". 

Jest jeszcze jeden niuans, o którym powinni pamiętać posiadacze błyszczącego podszybia. Kamerka nie posiada dedykowanego filtra CPL przez co mogą zostać zarejestrowane odbicia na szybie. O tym też było wcześniej w temacie.

Nie twierdzę, że 70mai Pro to kiepski rejestrator. Jest po prostu niedopracowany, co rekompensuje dużo niższą niż u konkurencji ceną. 

Edytowane przez bochumil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, bochumil napisał:

 

Może doprecyzujmy czy mowa o 70mai czy 70mai PRO.

 

 

Oczywiście, ale po firmie XIAOMI, która raczej kozie spod ogona nie wypadła, spodziewałbym się większego rozmachu w opcjach. Brakuje mi tak jak już wcześniej wspomniałem możliwości ustawienia długości nagrywanych sekwencji. Przydałaby się również regulacja temperaturowa kolorów, bo chyba tak podrasowanych kolorów nie widziałem u żadnego innego producenta. Brakuje też opcji regulacji ostrości, bo fabrycznie, ekstremalnie podbita wartość ma tendencję do "kaszkowania". 

Nie twierdzę, że 70mai Pro to kiepski rejestrator. Jest po prostu niedopracowany, co rekompensuje dużo niższą niż u konkurencji ceną. 

Kamerka to nie urzadzenie to wakacyjnych albumow, a  funkcje do jakiej zostala stworzona wg mnie wypelnia wyraziscie mimo  pewnych niedociagniec.

Moze firma xiaomi zrobi jakis soft nowy ktory wlasnie dlugosc filmikow doda?

Z mojego dosw wole sciagnac 1 minutowy film po wifi niz po nic 3 minuty.

badziewna jest za to ladowarka, chyba ze u mnie siedzi jakos tak luznawo, plus ze ma dwa wyjscia ale planuje  gdzies ukryc jakas osobna np w schowku bo mnie wkurzaja kable pod reka.

Za 200 zl jest bdb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, fanlan napisał:

Kamerka to nie urzadzenie to wakacyjnych albumow

 

Jeśli traktujemy rejestrator wyłącznie jako czarną skrzynkę to tak, nadaje się i w tych pieniądzach w zupełności wystarczy. Przy innego rodzaju zastosowaniach warto nieco dołożyć i kupić coś bardziej zaawansowanego.

 

20 minut temu, fanlan napisał:

Moze firma xiaomi zrobi jakis soft nowy ktory wlasnie dlugosc filmikow doda?

 

Moim zdaniem nie doda. Prędzej wypuszczą nowy model. Marketing.

 

21 minut temu, fanlan napisał:

badziewna jest za to ladowarka, chyba ze u mnie siedzi jakos tak luznawo

 

Nie odnotowałem takich problemów. Mam za to inny problem z zasilaniem przy okazji dwóch urządzeń ładujących się z portów w schowku. Od czasu kiedy zagościł w aucie rejestrator, telefon ma problem z ładowaniem. Ładuje się bardzo wolno albo wcale. Dziś się temu przyjrzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, bochumil napisał:

Nie odnotowałem takich problemów. Mam za to inny problem z zasilaniem przy okazji dwóch urządzeń ładujących się z portów w schowku. Od czasu kiedy zagościł w aucie rejestrator, telefon ma problem z ładowaniem. Ładuje się bardzo wolno albo wcale. Dziś się temu przyjrzę.

Tel powinien miec 2,1 A prad inaczej idzie slabo zwlaszcza jak navi swieci.

 

A co do softu, zgadzam sie, za niedlugo pewnie puszcza nowy model dual.

A w trybie parking jest 20-30-40-50 minut.

Czy to oznacza ze ustawiajac np 20 min cala sekwencja parkingowa bedzie tylko 20 minut cykl miec w jednominutowych porcjach?

W sumie parking traktuje jako ciekawostke, ale skoro jest to warto wiedziec co autor mial na mysli.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, fanlan napisał:

Tel powinien miec 2,1 A prad inaczej idzie slabo zwlaszcza jak navi swieci.

 

Mój telefon bierze 2A. Ładowarka 70mai PRO to 2,4A (3,4A MAX). Telefon podczas ładowania obciążony nawigacją Google - może tutaj leży problem. Dziwne, bo to tej pory nigdy takich hec z ładowaniem nie miałem, a korzystam z navi bardzo często.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, bochumil napisał:

 

Mój telefon bierze 2A. Ładowarka 70mai PRO to 2,4A (3,4A MAX). Telefon podczas ładowania obciążony nawigacją Google - może tutaj leży problem. Dziwne, bo to tej pory nigdy takich hec z ładowaniem nie miałem, a korzystam z navi bardzo często.

No i kamerka pod gniazdo mocniejsze, telefon pod slabsze i stad niewydala zapewne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, fanlan napisał:

No i kamerka pod gniazdo mocniejsze, telefon pod slabsze i stad niewydala zapewne.

 

W tym sęk że nie. Mam dwa gniazda. Jedno pod standard zapalniczki, w które wtykam ładowarkę rejestratora, drugi wtyki pozostaje wolny.  Drugie gniazdo to podwójny port USB jeden standardowy, drugi 2,1A. W ten drugi czyli w 2,1A podpinam telefon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, bochumil napisał:

 

W tym sęk że nie. Mam dwa gniazda. Jedno pod standard zapalniczki, w które wtykam ładowarkę rejestratora, drugi wtyki pozostaje wolny.  Drugie gniazdo to podwójny port USB jeden standardowy, drugi 2,1A. W ten drugi czyli w 2,1A podpinam telefon.

A to gniazdo co nie laduje tel laduje np kamerke czy cos innego?

Moze wina w chinskim gniezdzie ze stykami cos nie halo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.06.2019 o 22:48, bochumil napisał:

Jutro będę miał okazję przetestować mój świeży zakup, ale coś czuję że docelowo przesiądę się na VIOFO A119.

To kiedy kupowałeś i ile czasu szła przesyłka i skąd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, fanlan napisał:

A to gniazdo co nie laduje tel laduje np kamerke czy cos innego?

Moze wina w chinskim gniezdzie ze stykami cos nie halo?

 

To gniazdo wcześniej ładowało. Kabel wpięty 3 lata temu i nie ruszany. Dopiero teraz podłączyłem pod drugie gniazdo zapalniczki zasilanie rejestratora. Tu musi być jakiś myk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

d

11 minut temu, Zuraw napisał:

To kiedy kupowałeś i ile czasu szła przesyłka i skąd?

 

Kupowałem 2 tygodnie temu, przyszła po niespełna 7 dniach DHL'em. Wysyłka z polskich magazynów. Link do oferty

 

https://pl.aliexpress.com/item/32931282121.html

 

11 minut temu, Zuraw napisał:

Czy w podsumowaniu wątka moge prosić o wymienienie kamerek w kolejności, którą teraz byście kupili?

 

1. VIOFO A119 V2

2. XIAOMI 70mai PRO

 

Wady XIAOMI 70mai Pro:

 

- brak możliwości ustawiania sekwencji czasowych nagrań większych niż 1 min.

- brak możliwości zamontowania dedykowanego filtra CPL (ważne dla posiadaczy błyszczących kokpitów)

- cukierkowy/przeostrzony obraz

- uznaniowo działająca funkcja głosowa RECORD VIDEO - może to kwestia akcentu/dykcji ;)

- problemy z dźwiękiem na kilkanaście sekund przed końcem nagranego 1 minutowego materiału

 

VIOFO A119A zachęca:

 

- możliwością wyboru czasu trwania filmu

- szerszym szkiełkiem obiektywu

- dedykowanym filtrem CPL

- wyrazistym przyciskiem do rejestracji nagłych zdarzeń

- bardziej naturalnym obrazem rejestrowanym przez kamerę

 

Gdybym miał dziś wybierać, byłoby to VIOFO przede wszystkim ze względu na możliwość modyfikacji w opcjach długości nagrywanych materiałów. Reszta do zaakceptowania.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszcie się ze nagrywa, xiaomi wypuszcza takie modele co nie robią tej podstawowej funkcji. Kamera kosztowała w Maxie 89$ i jest to zwykle scierwo mowa o mija DVR

 

 

3 razy chciałem nagranie z tej kamery

Jeden stłuczka na drodze szybkiego ruchu, odlamek poleciał na mój samochód - brakowało 8 sekund.

2 jechałem 300km nagrała tylko 10minut jazdy kolejno brak przez 2,5 godziny, wznowiła nagrywanie po ponownym uruchomieniu samochodu.

3 raz mistrz kierownicy bmw przeleciał przez chodnik uderzył w pasta. Na miejskim forum fani bmw wpisywali że zakręt źle wyprofilowany :) brak 9 sekund jak minął mnie ten samochód bokiem. Przerwy między zapisem a kolejnym plikiem. Kamera dramat mai 70(zwykła) przy niej nagrywa ale obsługa okropna.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Ma jedno i drugie
Mam 70 mai i ma jeden guzik do wyłączania, włączania i do przejścia w tryb wifi żeby połączyć się ze smartfonem.
Wg mnie guzika do zapisania nagrania nie ma.

Wysłane z mojego NEM-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, pij napisał:

Mam 70 mai i ma jeden guzik do wyłączania, włączania i do przejścia w tryb wifi żeby połączyć się ze smartfonem.
Wg mnie guzika do zapisania nagrania nie ma.

Wysłane z mojego NEM-L21 przy użyciu Tapatalka
 

70 mai pro o niebo estetyczniejsze urzadzenie. No i guziki  jak trzeba, banalne menu. Cena smieszka wobec VIOFO czy tez 129A

Dla mnie  cena byla kluczowa w zakresie ok 200 zl szykalem zlotego, malego sprzetu stosunkowo malego .mam bez GPS bo ADAS mi po nic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.06.2019 o 20:53, bochumil napisał:
Dnia 26.06.2019 o 08:10, fanlan napisał:
Wyjasnij prosze dlaczego to wada?
 

Łączenie w całość kilku plików może być uciążliwe. Zrzuciłem sobie na telefon losowo wybrany przejazd. Na 10 sekund przed końcem filmu znika dźwięk.

Za pomoca Avidemux jest to bardzo proste https://www.poradykomputerowe.pl/porady-multimedia/laczenie-plikow-wideo-w-jeden-film.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mantom napisał:

 

Tak, wiem. Lubisz "czasem" coś podlinkować ;) Jest jednak coś takiego jak wygoda użytkowania i z tą wygodą użytkowania klejenie plików w całość jest nieco na bakier, zwłaszcza jeśli ktoś posiada stary komputer na którym łączenie plików video trwa godzinami :phi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, bochumil napisał:

 

Tak, wiem. Lubisz "czasem" coś podlinkować ;) Jest jednak coś takiego jak wygoda użytkowania i z tą wygodą użytkowania klejenie plików w całość jest nieco na bakier, zwłaszcza jeśli ktoś posiada stary komputer na którym łączenie plików video trwa godzinami :phi:

To nie HP i nie miejsce na złośliwości :no:. Odpowiem ze względu na innych użytkowników. Jeśli wszystkie pliki są w tym samym formacie np. mp4 i mamy tylko zwykłe łączenie klipów(w ustawieniach "wyjście wideo" i "wyjście audio"wybieramy "kopiuj") to łaczenie trwa kilka-kilkadziesiąt sekund nawet na starym komputerze

Edytowane przez Mantom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.