Skocz do zawartości

megane 3 radom


Kris88

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mamy tu kogoś z Radiomia kto mógł by zerknąć na to autko:

 

https://www.otomoto.pl/oferta/renault-megane-2-0t-180km-klima-navi-grzane-fotele-skora-tempomat-xenon-pdc-serwis-ID6AYfQE.html?utm_source=refferals&utm_medium=traffic_exchange&utm_campaign=olx#xtor=SEC-8

 

gdzieś mi sie obiło o uszy że w Radiomu samochodów się nie kupuje:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.08.2018 o 02:31, Kris88 napisał:

Witam,

Mamy tu kogoś z Radiomia kto mógł by zerknąć na to autko:

 

https://www.otomoto.pl/oferta/renault-megane-2-0t-180km-klima-navi-grzane-fotele-skora-tempomat-xenon-pdc-serwis-ID6AYfQE.html?utm_source=refferals&utm_medium=traffic_exchange&utm_campaign=olx#xtor=SEC-8

 

gdzieś mi sie obiło o uszy że w Radiomu samochodów się nie kupuje:P

 

Szwajcar z Radomia. IMO ryzyko nie warte podróży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile numer rejestracyjny na ogloszeniu jest prawadziwy to tu masz dane poprzedniej wlascicielki :) 

Wyslij jej list z zapytaniem w jakim sanie i z jakim przebiegiem sprzedawala ten samochod :DD

Rejestracja w ogloszeniu to wyklejanka, NIE WOLNO czyms takim jezdzic po drogach!!

Screenshot from 2018-08-18 16-55-01.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, jaceq napisał:

O ile numer rejestracyjny na ogloszeniu jest prawadziwy to tu masz dane poprzedniej wlascicielki :) 

Wyslij jej list z zapytaniem w jakim sanie i z jakim przebiegiem sprzedawala ten samochod :DD

Rejestracja w ogloszeniu to wyklejanka, NIE WOLNO czyms takim jezdzic po drogach!!

Screenshot from 2018-08-18 16-55-01.png

Hehe jak to znalazleś?

 

Ja znalazłem tą Panią na FB wysłałem zapytanie ciekawe czy odpisze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Kris88 napisał:

Hehe jak to znalazleś?

 

Ja znalazłem tą Panią na FB wysłałem zapytanie ciekawe czy odpisze :)

U nas w wielu kantonach powyzsze dane sa publiczne, kazdy moze sobie wklepac numer rejestracyjny i sprawdzic kto jest wlascicielem i gdzie mieszka :)

Tutaj masz link dla kantonu Zurich: https://www.viacar.ch/eindex/login.aspx?kanton=zh

 

Ciekawostka: jest to system opt-out, tj. dane kazdego sa publiczne chyba ze ktos powie inaczej... cos jak ksiazka telefoniczna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.08.2018 o 02:31, Kris88 napisał:

gdzieś mi sie obiło o uszy że w Radiomu samochodów się nie kupuje:P

Tak jak w wielu innych miejscach w PL :) Plus da sprzedawcy, że wystawia fvat 23%, bo większość tam wali fvat marża, co przy autach ze Szwajcarji jest niemożliwe. Pewnie był uszkodzony, czy to blacharsko czy to mechaniczne, bo tylko wtedy jest sens sprowadzać od Szwajcarów. Robiłem przymiarki z 2 razy, już nawet kontakt był tam, co by zbierał całą lohrę, niestety jakbym nie liczył nie chciało mi się to pospinać biznesowo w przypadku aut całych, bo ceny wychodziły takie same bądź wyższe niż w przypadku aut z de.

Zadzwoń, pogadaj, może nawet zdjęcia dostaniesz sprzed stłuczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.