Jump to content
Misieq

Co wybrać: Astra K, Ceed III czy Focus MK4

Recommended Posts

Brac Focusa 100KM walnachc chipa i bedzie w sam raz 145KM szalu nie robi ale bedzie lepsze od wolnego  sssaka. Kile 1.4 to prosze Cie to trzeba by na glowe upasc. Z tych wszystkich najtaniej i najszybciej pojedziesz Astra.

19 minut temu, Misieq napisał:

Dzięki za komentarze :)

Szybko nie jeżdżę bo za duży wir w baku - centusiostwo krakowskie ze mnie wychodzi :)

Dzisiaj jechałem Kia - póki co jest na samym końcu.

Jak na Forda dostanę taką samą cenę jak na Astre to pewnie będzie Ford. A jak nie to będę musiał pogodzić się z brakiem grzanej przedniej szyby :(

PS. Mówisz, że nie ma sensu dopłacać do 125KM?

Nie chipa zrobisz za 1,5k to sa bez mala te same silniki nie ma sensu doplacac jak mozna miec wiecej za mniej. 

2 godziny temu, 62545tomasz napisał:

mam bardzo ciężką nogę... więc mam koło 7.5 do 8 jak latam z prędkościami pod 220

jeżdżąc powiedzmy do 160 w jeździe mieszanej trasa miasto pali koło 5.5-6

i tak, też jestem w szoku;)

Często bywam w okolicy SC jak jesteś zainteresowany możemy się gdzieś ugadać, możesz podjechać zerknąć jak wygląda auta i zerknąć na średnie spalanie - nie kasuje drugiego TRIPA, nie wiem ile na nim mam najechane, sam się resetuje co kilka tysięcy km

autko bardzo polecam i nie wiem czy przed FL, przed wpakowanie silników 1.2 PSA jeszcze raz nie wezmę takiej astry własnie 1.4 125

Pewnie licznik sporo oszukuje.

Dnia 27.07.2019 o 16:02, Misieq napisał:

Finalnie kupiłem Focusa (ale jeszcze przed pewnymi cięciami w wyposażeniu)

Ale cenowo sytuacja wyglądała tak:

Uturbiona Kia vs Focus z wyposażeniem jakie mnie interesowało wychodziła taka sama cena (jak nie drożej nawet).

Astre dało się kupić minimalnie taniej (mój ówczesny pracodawca miał zniżkę) - ale finalnie stwierdziłem że te 3tysiące różnicy to nie jest przepaść, a wygląd Opla mi najmniej pasował.

Z tym, ze jesli chodzi o dynamike to 1.5 cyl Forda lepsze od kily 1.4T. Plus jest potencjal na 200KM.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.