Skocz do zawartości

No i pojechał


andre44

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

po 5 latach użytkowania Stilo właśnie się z nim rozstałem😕 nie było z nim większych problemów dlatego jestem i szczęśliwy i smutny jednocześnie. Dzięki za wszelkie informacje, pomoc, porady i dostęp do FES😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

upss, nie będę zakładał nowego wątku, ale... mój odjechał w siną dal we wtorek...

jeździłem 7 lat, w sumie bez większych przygód,

większym problemem jest to, że wraz z Fiatem sprzedałem ideały, i mam teraz skodę w TDI... 😣 ale już widzę, że kolejnym autem będzie powrót do Fiata 😇

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również obecny :) Sprzedawać Staśka mi się nie opłaca. Nikt za ponad 10 letniego Fiata dobrych pieniędzy nie da. Auto nie gnije i mało pali. Wczoraj wróciłem z wakacyjnego wyjazdu. Spalanie z 800 km trasy to 4,9/100, gdzie było sporo jazdy po górach i autostradach. Oczywiście co jakiś czas coś się w nim zepsuje tak jak ostatnio włącznik światła wstecznego, ale generalnie nie jest źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, HARDTECHNO napisał:

Co tak cię na skodzine wzięło? Kupuj cromale

już kupiłem Fabię kombi. A pociąga mnie faktura 23% 😄 

Croma za stara, rozglądałem się za lineą albo 500L t-jet, ale nie było nic dobrze utrzymanego i z fakturą,

skoda w zasadzie sama weszła mi w ręce, mimo że jestem zdecydowanym zwolennikiem fiata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i pojechał !

po 17 latach bezawaryjnej (pomijając pierdoły które samodzielnie naprawiłem) służby Stilon zmienił wlaściciela.

Dziekuje Kolegom za wspólne rozgryaznie problematyki Stilo'nowej, za rady i pomoc w drodze i garażu. Za  19 lat wspólnego przebywania na Autokąciku. 

Stilo zostaje w okolicy, numer pewnie też zostanie, pozbawiony oznaczeń klubowych z wyjątkiem złośnika, bo chcę go widziec na drodze i jak się trzyma.

Nie powiem , żal , tyle kilometrów wspólnie przejechanych w miłej i w miare wygodnej atmosferze.

     😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MirekD napisał:

No i pojechał !

po 17 latach bezawaryjnej (pomijając pierdoły które samodzielnie naprawiłem) służby Stilon zmienił wlaściciela.

Dziekuje Kolegom za wspólne rozgryaznie problematyki Stilo'nowej, za rady i pomoc w drodze i garażu. Za  19 lat wspólnego przebywania na Autokąciku. 

Stilo zostaje w okolicy, numer pewnie też zostanie, pozbawiony oznaczeń klubowych z wyjątkiem złośnika, bo chcę go widziec na drodze i jak się trzyma.

Nie powiem , żal , tyle kilometrów wspólnie przejechanych w miłej i w miare wygodnej atmosferze.

     😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭

i czemu nie chwaliłeś się, że chcesz go oddać ludziom. Ktoś z gawiedzi skusiłby się i miał taczkę na zakupy 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, MirekD napisał:

poszedł w zasadzie z dnia na dzień

To teraz pochwal się alfą.

W profilu masz już zmienione to teraz czekamy na fotki.

Ps.

Porobiłeś co tam miałeś poprawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, mazi napisał:

Zauważam, że wszyscy chwalą się, że sprzedali, ale nikt nie wrzuca ogłoszeń na AK przed sprzedażą... 😄 czyżby takie klątwy to były 😄 

:yaya: zacząłem sprzedaż o ogłoszenia właśnie na AK.

Na Otomoto czy OLX nawet nie zdążyłem dać.

Miałem z AK 4 chętne osoby z czego pierwszy zainteresowany przyjechał i kupił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miał zostać w domu, zrobiłem do maja wszystko co trzeba było aby dalej był niezawodny , na lipiec miałem umówionego blacharz z "remontem progów" bo po zimie zaczeły sie "rumienić" i tam po odbiór zawiózl mnie kumpel, który chciał zobaczyć jak wygląda robota bo sam ma do roboty Space Wagona i sie mu spodobało. Na tyle,że dał auto do roboty a, że znał już moje stilo i jak koło niego skakałem powiedzial,że jak sprzeda Space'a to weźmie ode mnie Stilo a , że już Alfa zadomowiła to trzecie auto jakoś zawadzało i małżonka powiedziała jak sie chetny znajdzie to sprzedaj. puściłem "wici" po znajomych, owszem zainteresowanie było ale chciałem więcej niż na Alle, bo zrobiony, zakonserwowany i mały (stosunkowo) przebieg to kończyło sie na oglądaniu. A, że kumpel buja sie dalej ze sprzedarzą swojego pojazdu to stał i czekał. Aż tu przedwczoraj przyjechał z rodziną szukającą auta w dobrym stanie, obejrzeli, przejechali sie i capneli za tyle ile chciałem. Wyszło jak wyszło, miał zostać a poszedł z dnia na dzień.

 

Alfa to Mito z 2009 roku 1,3 JTDm 90 Km, zdjęcia mam na telefonie więc musze zrzucic na kompa i wstawię.

alfa2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.