Skocz do zawartości

Zakończenie budowy - dokumenty


Majkiel

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie do tych, którzy niedawno zakończyli budowę, a dostawcą prądu był Tauron.

Jaki dokładnie świstek z Taurona trzeba złożyć w Powiatowym Inspektoracie Budownictwa.

Chcą ode mnie czegoś takiego jak  "protokół odbioru przyłącza" (mam takie na wodę i kanalizację), ale w Tauronie zrobili duże oczy i nie za bardzo wiedzieli o co mi chodzi. 

Prąd od trzech lat podłączony, umowa G11.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do tych, którzy niedawno zakończyli budowę, a dostawcą prądu był Tauron.
Jaki dokładnie świstek z Taurona trzeba złożyć w Powiatowym Inspektoracie Budownictwa.
Chcą ode mnie czegoś takiego jak  "protokół odbioru przyłącza" (mam takie na wodę i kanalizację), ale w Tauronie zrobili duże oczy i nie za bardzo wiedzieli o co mi chodzi. 
Prąd od trzech lat podłączony, umowa G11.
W momencie jak ci montowali skrzynkę przyłączeniowa do licznika dostałeś protokół
I to o ten protokół chodzi

Wysłane z mojego Mi A2 Lite przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Majkiel napisał:

Pytanie do tych, którzy niedawno zakończyli budowę, a dostawcą prądu był Tauron.

Jaki dokładnie świstek z Taurona trzeba złożyć w Powiatowym Inspektoracie Budownictwa.

Chcą ode mnie czegoś takiego jak  "protokół odbioru przyłącza" (mam takie na wodę i kanalizację), ale w Tauronie zrobili duże oczy i nie za bardzo wiedzieli o co mi chodzi. 

Prąd od trzech lat podłączony, umowa G11.

Zagadaj do kogoś z "działu przyłączeń". mi tak dostali mailem (z Energa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, kadaf napisał:

zazwyczaj dostajesz ten dokument, z warunkami przyłącza jakie daje Tauron. Zajrzyj do pierwszego listu który odebrałeś od Taurona.

Muszę jeszcze raz przejrzeć te papiery, choć niewykluczone, że zaginął gdzieś w akcji ;)

6 godzin temu, snoopi_lubin napisał:

U mnie w Tauronie dostałem taki protokół bez żadnego problemu. Czekalem tydzień czasu.

Załatwiałeś to w BOK czy jakoś przez inernet ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Majkiel napisał:

Muszę jeszcze raz przejrzeć te papiery, choć niewykluczone, że zaginął gdzieś w akcji ;)

Załatwiałeś to w BOK czy jakoś przez inernet ?

 

Byłem osobiście 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Majkiel napisał:

Muszę jeszcze raz przejrzeć te papiery, choć niewykluczone, że zaginął gdzieś w akcji

A sąsiad nie ma ? , pewnie zrobili protokół jednej Lini z kilkoma przyłączeniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.