Skocz do zawartości

F1 2018 po wakacjach


rwIcIk

Rekomendowane odpowiedzi

I mamy nowy/stary zespół Racing Point Force India
Mimo, że nowy właściciel przejął istniejący zespół, to ma startować od zera: 0 punktów i 0 kasy z FOM 8]
 
A w plotkach R.K od GP Singapuru na gridzie

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, luter78 napisał:

A w plotkach R.K od GP Singapuru na gridzieemoji6.png
 

Oby nie w Williamsie ;)

A na razie w Belgii na treningach pazury pokazuje Kimi - podobno ma wreszcie bolid z silnikiem w najnowsze wersji - czyli taki, jaki miał już Vettel ;]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby nie w Williamsie
A na razie w Belgii na treningach pazury pokazuje Kimi - podobno ma wreszcie bolid z silnikiem w najnowsze wersji - czyli taki, jaki miał już Vettel ;]
 
Raczej w WMR, No Kimi zawsze lubił SpA, pamietam jego wyprzedzanie w Eau Rouge Schumachera jak w lotusie jeździł.
Powinno być ciekawie bo ma padać

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, TADA napisał:

Podobno młody Lance już bardzo chce żeby papa Stroll zabrał go do nowego zespołu.

KLIK

Nie ma się co dziwić. Williams jest crapem a RK raczej wskoczy na jego miejsce, ale coś mi mówi, że będzie inny team w 2019.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, stig napisał:

Nie ma się co dziwić. Williams jest crapem a RK raczej wskoczy na jego miejsce, ale coś mi mówi, że będzie inny team w 2019.

to zależy od tego co z OCO, ponoć Mercedes załatwił mu fotel w McL, ale fizycznie się tam nie mieści, zostaje Williams i Sauber. Jest też plotka, że odejście STR teraz uruchomi sporą lawinę razem z kilkoma transferami planowanymi na 2019r.

IMHO bardzo dużo zależy od dzisiejszej postawy OCO w wyścigu, jeżeli dowiezie dużo pkt to cały plan transferowy może być wstrzymany, oni muszą odrobić sporo żeby zaliczyć sensowną wypłatę za ten sezon, a junior nie daje gwarancji dobrych wyników.

 

Kwalifikacje trochę wypaczone, VET mechanicy uszkodzili podgłogę, za mało paliwa dostał RAI i cały RBR, jedyne co jest pewne po dzisiejszej czasówce to niebywały fart Mercedesa do pogody i to że ich większy docisk + deszcz + HAM daje miks niemal idealny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.