Skocz do zawartości

Włączniki świateł


Ralph78

Rekomendowane odpowiedzi

Co AK poleca ? Jaka firma, nie chcę dziadostwa ale worka pieniędzy też wydać nie zamierzam, zwłaszcza że trochę ich potrzebuje. Jest jakiś sklep online, który oferuje wysyłkę do Irlandii ? U mnie w pierdzidołku nie dość że drogo to jeszcze słaby wybór. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z bajerami czy zwykłe? Najzwyklejsze Legrand Niloe, w ostatnim czasie udoskonalali trochę bebechy, można oddzielnie dokupić diody i poza takimi zwykłymi są też bardziej "skomplikowane" modele, ale cena też bardziej skomplikowana :)

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Simon od kilku lat - to taka średnia półka, znacznie lepsze niż marketowe a tańsze niż niemieckie.

Nawet część nacinałem szlifierką i męczyłem ramki bo instalowałem czujniki temp i nic się nie dzieje.

Dla mnie dod plus to, że miały szklane barwione ramki w przyzwoitych cenach i z dużym wyborem barw. Dość dużo rodzaju osprzętu jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, MeMpHiS napisał:

Chyba nie polecam Simon 54

Dwa gniadka pęknięte i jeden włącznik światła. Jednak to po 5 latach... 

Przy montażu sprawiały wrażenie bardzo porządnych

 

 

 

Ja mam Simon Basic od 13 lat. Pękła jedna ramka, która przy montażu została nieco na siłę "naciągnięta".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Chyba nie polecam Simon 54
Dwa gniadka pęknięte i jeden włącznik światła. Jednak to po 5 latach...



Ja właśnie polecę simon kontakt 54.
U mnie po 7 latach bez awarii.

Dodatkowa zaleta to ci u kolegi MeMpHiS się zepsuło można naprawić.
Koszt nowych klawiszy ok 5zl a gniazdko ok 13zl (może da się dokupić sam plastik).


Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie
jakie kable dac do oswietlenia?
ypy 3x1,5mm2? do tego bedzie podłączony max 20w led
Tak standardem jest YDY 3x1.5
ale jeśli to jest tylko 20W to można dać mniejszy przekrój.


Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, krzymek napisał:

Ja właśnie polecę simon kontakt 54.
U mnie po 7 latach bez awarii.

Dodatkowa zaleta to ci u kolegi MeMpHiS się zepsuło można naprawić.
Koszt nowych klawiszy ok 5zl a gniazdko ok 13zl (może da się dokupić sam plastik).

Dokładnie można kupować na sztuki same przyciski, ramki, itd. Ja jedną pobiłem (szklana) a w dwóch przypadkach zmieniła mi się koncepcja :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem... Mało tego nawet mam jakies gniazdka na zapas, ale trzeba się liczyc z tym, ze dzieją się takie rzeczy podczas normalnego użytkowania. Tym bardziej, że autor wątku chce to sprowadzić za granicę i potem płacić za przesyłkę z jednym przyciskiem to trochę bez sensu:)

Ps. do nowego mieszkania będę przenosił swój osprzęt elektryczny i właśnie to jest fajne że po 6 latach wszystko można dokupić👍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej kup Simona.

Jaką wezmiesz serię zależy od zasobności portfela.

Simon 10 - $

Simon Basic - $$

Simon 54 - $$$

Simon 82 - $$$$.

Weź także pod uwagę to że wersje podstawowe mają tylko 2 kolory a także nie wszystkie rodzaje - czujniki, gniazda głośnikowe, ladowarki usb itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.