Skocz do zawartości

Napęd do bramy dwuskrzydlowej


amciek

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 25.08.2018 o 16:11, amciek napisał:

 

Jakie macie, jakie polecacie, jakie omijac.

Budzet do 2k.

 

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

mam NICE robiony dla lyroya tam to się nazywa Mhouse , sam montowałem działa z 7 lat nic się  nie dzieje plus jest taki że nie są wymagane ograniczniki bo są w samych siłownikach, dla mnie to plus bo nie mam jeszcze kostki i brama sama się blokuje mimo że wisi trochę w powietrzu .

 

co prawa jak masz podłoże warto dać ograniczniki.

 

co do montażu zamontowane na słupku 10 cm i do tego brama otwiera się na więcej niż 90 stopni jest spora możliwość konfiguracji .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie z innej beczki - jak puszczacie kable na słupkach stalowych? w jakiejś szynie mocowanej do słupka czy słupek nawiercony i wewnątrz? przymierzam się do wymiany bramy i jest to jedna z niewiadomych do rozwiązania. Napęd jaki mam to Hormann RotaMatic - może ktoś ma i się wypowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.08.2018 o 16:11, amciek napisał:

 

Jakie macie, jakie polecacie, jakie omijac.

Budzet do 2k.

 

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Budżet na sam sprzęt, czy z montażem?

Mam Nice Wingo 2024.

Od 4 lat działa bezawaryjnie. Jest bardzo cichy i silny, co w moim przypadku miało ogromne znaczenie, bo moja brama ma bardzo ciężkie skrzydła.  

Jedyny minus, to badziewne, plastikowe awaryjne otwieranie. Dziadostwo omieliło sie po drugim otwarciu, gdy nie było prądu.

Na szczęście można je zastąpić fabryczym zestawem z metalowymi wkładkami i kluczykami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.