Skocz do zawartości

Amortyzatory DACO


AxiT

Rekomendowane odpowiedzi

daco zakładałem tarcze i jedna okazała się krzywa w chwili montażu, zwrócone

wziąłem textar, aby uniknąć powtórki

 

daco to jeden z najtańszych pakowaczy, a skąd biorą amory - nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dzisiejszych czasach żadnej marki już chyba nie można być pewnym. Do 806 zakupiłem nowiutkie Bisteiny, sam zamontowałem własnoręcznie, wymieniłem wszystko dookoła, łożyska, osłony. Zrobiłem może z 5000km, przed wyjazdem na urlop kontroluję auto a tam zonk - lewy amortyzator cały obrzygany 😕 Dodam że nie wjechałem w żadną dziurę, auto jeździ malutko rocznie, tylko na weekendy w sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy to coś wniesie do wątku, ale ponad rok temu kupiłem jakieś najtańsze amorki do hondy. Nazwa jakaś dwuliterowa. Po roku i około 13 000km później nie zauważyłem żadnych problemów, działały jak nowe.

Wysnułem wniosek, że jak auto na mniej, niż 2 lata, to kupić najtańsze od sklepu z paragonem i w razie czego jest gwarancja(wiem, że egzekwowanie jest problematyczne), a w innym przypadku można rozważyć coś firmowego, choć dzisiaj to i tak loteria.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, 2Rotor napisał:

W dzisiejszych czasach żadnej marki już chyba nie można być pewnym. Do 806 zakupiłem nowiutkie Bisteiny, sam zamontowałem własnoręcznie, wymieniłem wszystko dookoła, łożyska, osłony. Zrobiłem może z 5000km, przed wyjazdem na urlop kontroluję auto a tam zonk - lewy amortyzator cały obrzygany 😕 Dodam że nie wjechałem w żadną dziurę, auto jeździ malutko rocznie, tylko na weekendy w sezonie.

Mam nauczkę przy kupnie amorów do kilku aut . Przy sprzedawcy zawsze sprawdzam amory po rozpięciu jak sztanga idzie do góry. Jeżeli dwa amory nie idą idealnie tak samo. Nie kupuję bo z doświadczenia wiem że skuteczność tłumienia % będzie nie równa. Od razu mówię sprzedawcy że ich nie biorę albo biorę jak da mi taką samą parę. Kiedyś na szybko kyb brałem i to był zonk10% różnicy i auto brało na prawo. Po walce ze sprzedawcą reklamacja uznana. Wymiana na inne takie same rozwiązała problem...uffff

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.