Skocz do zawartości

Mitsubishi Outlander 2.4b 2016r vs CRV 2.0 - warto ?


Mirron

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

 

Jako że przestaję się mieścić w Accordzie 8gen, zaplanowałem zakup jakiegoś autka 7 os.. do tej pory byłem przekonany do Smaxa..  ale wpadł mi w oko Mistubishi Outlander 2016r z silnikiem 2.4 benzyna i automatyczną skrzynią biegów w wersji 7 osobowej...  

Kompletnie nie znam tych autek i tej marki, dlatego poprosiłbym o opinie jeśli ktoś coś wie.. jak tam silniczki, skrzynie i ogół auta się sprawuje w dłuższej eksploatacji.. egzemplarz nad którym dumam ma ledwie 20kkm....

Zastanawia mnie również czy szybka utrata wartości tych autek  to normalne... w otomoto w budżecie 60-80tys  jest spory wybór w rocznikach 2016-17, tymczasem np za CRV w podobnym wieku trzeba położyć już bliżej 100tys monet - normalne, czy te Mitsu to śruty że tak spadają?

Jak to wypada w porównaniu np do CRV czy CX5 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Mirron napisał:

Cześć

 

Jako że przestaję się mieścić w Accordzie 8gen, zaplanowałem zakup jakiegoś autka 7 os.. do tej pory byłem przekonany do Smaxa..  ale wpadł mi w oko Mistubishi Outlander 2016r z silnikiem 2.4 benzyna i automatyczną skrzynią biegów w wersji 7 osobowej...  

Kompletnie nie znam tych autek i tej marki, dlatego poprosiłbym o opinie jeśli ktoś coś wie.. jak tam silniczki, skrzynie i ogół auta się sprawuje w dłuższej eksploatacji.. egzemplarz nad którym dumam ma ledwie 20kkm....

Zastanawia mnie również czy szybka utrata wartości tych autek  to normalne... w otomoto w budżecie 60-80tys  jest spory wybór w rocznikach 2016-17, tymczasem np za CRV w podobnym wieku trzeba położyć już bliżej 100tys monet - normalne, czy te Mitsu to śruty że tak spadają?

Jak to wypada w porównaniu np do CRV czy CX5 ?

 

Outlander 2.4 to sprowadzona wydumka bo w EU tego nie oferowali. Może być z Rosji albo z USA. Jako że tych aut jest mnóstwo lokalnie i są w dobrych cenach to sprowadzanie kompletnie się nie opłaca jeśli auto nie było totalnym gruzem.

 

A na Otomoto w budżecie 60-80tys masz auta 2WD w podstawowej wersji. One jako nowe są do wyrwania za ok. 85k, więc jaka ma być cena? Jeśli jednak będziesz chciał auto sensownie wyposażone, 7 miejsc i 4WD to cena skoczy do 130-150k, podobnie jak u konkurencji.

 

Jeśli chcesz wydać 60-80k to IMO szukaj nowego Outlandera w wersji podstawowej. Ona jest całkiem dobrze wyposażona a cena wyjątkowo atrakcyjna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crv 4 ma 5 miejsc , dopiero 5gen bedzie 5+2 ale to za chwilkę

2,0 jedzie bo jedzie, w automacie jeszcze gorzej

Poza wymiana oleju nic nie trzeba przy nim robić.

Lepiej już dizla 1,6 imo

 

Majac accorda dobrze wiesz, że honda zawsze będzie trzymać cenę w odróżnieniu do mitsu, Mazdy czy innych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, hefi napisał:

Crv 4 ma 5 miejsc , dopiero 5gen bedzie 5+2 ale to za chwilkę

2,0 jedzie bo jedzie, w automacie jeszcze gorzej

Poza wymiana oleju nic nie trzeba przy nim robić.

Lepiej już dizla 1,6 imo

 

Majac accorda dobrze wiesz, że honda zawsze będzie trzymać cenę w odróżnieniu do mitsu, Mazdy czy innych

 

Akurat SUVy Mitsu trzymają cenę świetnie. Chociaż to jest akurat argument zupełnie nic nie znaczący jeśli ktoś rozważa zakup auta używanego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wszystko jasne, pewnie w dwóch kontenerach go zwieźli, ulepili i wystawili okazyjnie...  

A tu przedmiotowy kandydat: https://www.otomoto.pl/oferta/mitsubishi-outlander-2-4-benzyna-7-os-4x4-automat-full-led-kamera-cofania-16-tys-km-ID6B5oKz.html

 

Piszą że zarejestrowany w PL, a brak chociażby naklejki na szybie z rej... do tego ani słowa o bez wypadkowości... silnik hamerykański raczej nic dobrego to nie wróży... 

 

A jak w tych autkach sprawują się diesle 2.2 ?  Bo benzynka 2.0 to chyba ciut bidnie na taki gabaryt... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.