Skocz do zawartości

Box dachowy - pomoc w wyborze


poziomp

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Stoję przed koniecznością zakupu boxu dachowego.

Służyć ma głównie do przewozu nart i sprzętu w zimie, a pewnie i w wakacje  posłuży.

Zależy mi na dobrym box-ie. Myślę o pojemności 400-500 litrów.

Pod lupę poszedł Inte Pack Traxer 6.6 oraz Thule Motion XT L.

 

Proszę, może mamy użytkowników, którzy przekażą kilka cennych uwag na temat w/w modeli, albo zaproponują inny dobry model.

Zależy mai na trwałości, sztywności, niskim hałasie oraz cenie, a wiem, że różnica pomiędzy tymi modelami jest sporo i tu pytanie cz warto ?

 

Pozdrawiam

Piotr Wolski

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam Thule Excellence I ten mogę zarekomendowac (choć to jeszcze wyższa grupa cenowa) chociaz jest ciutkę mniejszy niż Motion. Ciężko powiedzieć ze ogólnie Boxy są ciche ;]  ale da się z nim żyć i podróżować z większymi prędkościami (chociaż każdy producent się zabezpiecza ale testowałem go dla własnej wiedzy z różnymi prędkościami ot tak żeby wiedzieć co się z nim dzieje - widać przez dach panoramiczny). 

Otwierany z obydwu stron, sztywny, raczki do zamykania i jakieś detale, szybkie zapięcia i pewne a wiec błyskawiczny montaż, kształt zwłaszcza tylnej części istotny przy otwieraniu klapy ze spoilerem (znane są mi przypadki zniszczenia boxa, lakiery a raz nawet szyby). Wartością dodana jest jego uroda bo jak na doczepiona pakę wyglada naprawdę świetnie. 

 

zanim kupisz ... przymierz. Zanim kupisz przekalkuluj - wypożyczenia boxa na tydzień to zazwyczaj 150-250zl 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.