Skocz do zawartości

Golf 7 1.2 bać się czy nie?


dobromir

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanko do znawców tych silników, chodzi o Golfa 7, 1.2 105 KM, czy to auto jest na pasku czy łańcuchu. Właściciel auta jest przekonany, że ma na pasku (bo tak mu powiedzieli w VW  podczas zakupu) a mechanik, który wymienił olej twierdzi, że tam może być słynny (ze złej strony) łańcuch, jak to sprawdzić najłatwiej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, dobromir napisał:

Witam, mam pytanko do znawców tych silników, chodzi o Golfa 7, 1.2 105 KM, czy to auto jest na pasku czy łańcuchu. Właściciel auta jest przekonany, że ma na pasku (bo tak mu powiedzieli w VW  podczas zakupu) a mechanik, który wymienił olej twierdzi, że tam może być słynny (ze złej strony) łańcuch, jak to sprawdzić najłatwiej?

zmienić mechanika...

w Golfie 7 małe pojemności były tylko na pasku, wyższe 1.8TSI i 2.0 TSI są na łańcuchu

1.2 TSI w wersji 105 to jest EA211 CJZA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
Dnia 3.11.2018 o 13:38, RABIN napisał:

kUPIĆ CHCĘ nowy :) 

pytam o ewentualne wady silnika by uniknać wymiany np panewek jak w obecnej octavi

 

Ale nowych 1.2 juz chyba nie ma...

Ten silnik zostal zastapiony przez 1.0 TSI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.