Skocz do zawartości

Zawieszenie szafki na ścianie.


Sapphire

Rekomendowane odpowiedzi

Cześ Wszystkim.

 

Mam takie szybkie pytanko. Mam do zawieszenia szafkę o wymiarach ok 80x80cm  i głębokość ok.30cm. Chcę to powiesić na takich zawieszkach https://www.leroymerlin.pl/elementy-mebli-i-okucia/okucia-i-zlacza-meblowe/zawieszki-i-zawiesia-meblowe/zawieszka-meblowa-do-szyny-hettich,p129594,l1802.html ale zastanawiam się czy to wytrzyma, bo grubość płyty z której jest szafka to ok 15mm. Czy to nie jest za mało, żeby wkręty dobrze trzymały? Dla pewności chciałem dać to na 2 listwach i 4 zawieszkach, bo szafka w połowie wysokości ma półkę, która jest przykręcona do ścian bocznych i pod nią można by dać dodatkowe 2 zawieszki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli to jest 16. Moglem źle zmierzyć. Zanim trzeba było wieszać ją od nowa były tam szklanki ;] Teraz pewnie na wszelki wypadek coś lżejszego ;]

Wysłane z mojego H8266 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawieszka typowa- jak widać nominalnie ma max 35kg na sztukę. Dlatego bardziej istotne jaka to szafka (konstrukcja i sposób łączenia).
Jest, też wersja na chyba 50kg, wiec powinno być lepiej a w szafce tak jak pisalem nic hardzo ciezkiego już nie bedzie. Jakies plastyki, sitka durszlaki.

Wysłane z mojego H8266 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.