Skocz do zawartości

Przypomnijcie jak to jest z rozrusznikami?


Zuraw

Rekomendowane odpowiedzi

W 1.1 jest ten sam co 1.2 mpi 8v? Czy w 16v jest taki sam jak w 8v? Czy w 1.4 jest też to samo, a jeśli nie to od czego? 

Muszę zregenerować rozrusznik w swoim pokraku czyli 1.2 8v, a żeby nie czekać Bóg wie ile (muszę wyjąć, wysłać, poczekać aż zregenerują i przyślą), to chcę kupić jakiegoś trupa, zregenerować i zamienić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eehh niby pasi od 1.1 do .1.2 16v....mi nie pasowało( u znajomego z tym samym silnikiem pasowało w sensie kręcił ,odpalał )...wydaje mi się ze to loteria...ja kupiłem rozrusznik ( z przekładnią  ) z konkretnym numerem i tyle...jeżeli miałbym problem z rozrusznikiem to bym szukał tego samego.. mój to  1kw hitachi ( od 1.4 silnika )

08abf3b17e8fd163gen.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 1.1SPI miałem 0.8kW 

W 1.2 16V 82km mam 0.9kW.

Co dziwne oba są takie same. Pasują pod skrzynie C514.  I oba są oryginały MM. 

 

W 1.2 wytarly mi się tulejki i się blokował. Wiec wziąłem przełożyłem caly wirnik do obudowy górnej z 1.1 i pasuje. Wirnik miał delikatnie grubszy drut. Komutator miał tyle samo wyjść jednak w 1.1 były dwie szczotki a w 1.2 już 3 bodajże albo 4.(nie pamiętam dokładnie) 

Z różnic jeszcze to w 1.1 były cewki przykrecane do obudowy a w 1.2 już były blokowane drutami. Ale to chyba średnio Cię interesuje. 

Mi z 1.1 do 1.2 16v pasował i odwrotnie również. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.09.2018 o 15:55, Kooboosh napisał:

mnie przez dłuuuuugi czas t-jetem kręcił 0,8kW i nie narzekał.

Dajesz do Cibickiego, na następny dzień powinien ogarnać.

Za późno już. Ale z ciekawości spytam ile ten Cibicki bierze za regenerację? Bo jak tamten przyjdzie to ten z pokraka będzie do regeneracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.