Skocz do zawartości

Gwarancja


Randar

Rekomendowane odpowiedzi

Takie pytanie, może głupie. Czy mając samochód na gwarancji wozicie ze sobą cały czas książeczkę serwisowo/gwarancyjną ? Tą gdzie są wpisywane przeglądy. 

Chodzi o ewentualne zgłoszenie awarii samochodu w ramach gwarancji gdy kleknie w trasie i trzeba wezwać pomoc. Jak do tego podchodzą gwaranci ? Jest defekt a nie ma książeczki ze sobą to spadaj na drzewo ?🙄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Randar napisał:

Takie pytanie, może głupie. Czy mając samochód na gwarancji wozicie ze sobą cały czas książeczkę serwisowo/gwarancyjną ? Tą gdzie są wpisywane przeglądy. 

Chodzi o ewentualne zgłoszenie awarii samochodu w ramach gwarancji gdy kleknie w trasie i trzeba wezwać pomoc. Jak do tego podchodzą gwaranci ? Jest defekt a nie ma książeczki ze sobą to spadaj na drzewo ?🙄

 

Dzwonisz i wzywasz assistance. Jeśli potem okaże się że gwarancji nie było to po prostu zapłacisz rachunek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Randar napisał:

Takie pytanie, może głupie. Czy mając samochód na gwarancji wozicie ze sobą cały czas książeczkę serwisowo/gwarancyjną ? Tą gdzie są wpisywane przeglądy. 

Chodzi o ewentualne zgłoszenie awarii samochodu w ramach gwarancji gdy kleknie w trasie i trzeba wezwać pomoc. Jak do tego podchodzą gwaranci ? Jest defekt a nie ma książeczki ze sobą to spadaj na drzewo ?🙄

Jeśli myślisz, że nie uznają Ci gwarancji, bo nie masz "książeczki" to chyba żyjesz w innym wieku. :hmm:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Astrze mam ksiazeczke i caly czas ja woze. Znaczy sie lezy w schowku i tyle. W sumie lepiej zeby lezala w schowku niz mi chalupe zagracala. W VW Up! ksiazeczki juz nie ma, wszystko elektronicznie.

Wysłane z mojego LG-M250 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.