Skocz do zawartości

Wzmocnienie do podłużnicy


wodzu

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, wodzu napisał:

Drogie jest prostowanie takich podłużnic ?

Drogie nie powinno być, ale trzeba ocenić, czy nadają się do prostowania.

Trzeba sprawdzić, czy nie są z żadnych udziwnionych blach, które stracą właściwości przy wypadku oraz czy nie ma ostrych załamań.

I nie powinno się prostować podgrzewając palnikiem.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, volf6 napisał:

Z taką wspawaną blachą to nawet mocniejsze niż nowe:hehe:

Nie wiem z czego tu sie smiac to jest technika naprawy zgodnie z zaleceniami producenta. Prostujesz i wstawiasz nowa w miejsce wycietej starej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, wujekcybul napisał:

Nie wiem z czego tu sie smiac to jest technika naprawy zgodnie z zaleceniami producenta. Prostujesz i wstawiasz nowa w miejsce wycietej starej.

Tom się zdecyduj czy nową w miejsce starej czy nową na uszkodzone elementy:skromny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, wodzu napisał:

Jak myślicie, czy to przednie wzmocnienie jest mocowane do podłużnicy i ją wygięło ?

Jeśli poduchy strzeliły to prawie na pewno. Prostowanie to żaden problem ale w niektórych autach blacha się rwie i pozostaje tylko odcięcie kawałka i wspawanie nowego lub z demontażu.

Tam jest taki odcinek z przodu, z kołnierzem jakby dokręcony ale w rzeczywistości zgrzewany. W tym miejscu się odcina i wstawia cały, przedni kawałek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, maras77 napisał:

Drogie nie powinno być, ale trzeba ocenić, czy nadają się do prostowania.

Trzeba sprawdzić, czy nie są z żadnych udziwnionych blach, które stracą właściwości przy wypadku oraz czy nie ma ostrych załamań.

I nie powinno się prostować podgrzewając palnikiem.

Arthur Tussik zrobi z tego bezwypadkowe cudo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, wodzu napisał:

Jak myślicie, czy to przednie wzmocnienie jest mocowane do podłużnicy i ją wygięło ?

resizer.jpg

 

O wygląda podobnie jak u mnie ;]

 

 

Ja sprzedałem samochód, ten co kupił mówił że była skrzywiona podłużnica, na ile to prawda to nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.