Skocz do zawartości

Potrzebna pomoc w ocenie auta - Zafira B jest VIN


volkov

Rekomendowane odpowiedzi

Znajomy szuka Zafiry B i trafił na taką ZAFIRA B od jakiegoś handlarza co to niby sprowadza auta pewne i daje gwarancję. 

Nie jestem przekonany ale jeśli ktoś ma możliwość i mógłby sprawdzić tę Zafirę po VINie byłbym wdzięczny. 

Jakie ot miało przebiegi na serwisach w DE, czy było coś robione bo podobno wszystko w oryginale. I przebieg też podobno nie kręcony.. 

Nr VIN: W0L0AHM7552198182

Mój mail: [email protected]

Z góry wielkie dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, volkov napisał:

Nikt nic?

 

 

Jaka instalacja gazowa, jakie podzespoły.

Może okazać się że w polsce nikt nie będzie chciał tego serwisować i nie pozostanie nic innego jak wymiana całego przodu na coś normalnego.

Kiedy założona, kiedy zawory regulowane, i czy w ogóle były regulowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tu nie chodzi o instalację LPG. Kumpel pewnie by ją wywalił.

Bardziej chodzi o to czy ktoś ma możliwość sprawdzenia w systemie opla czy widnieją wpisy serwisowe, czy były jakieś naprawy itp. Czy to się pokrywa z tym co kolesie udostępniają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Dnia 11.09.2018 o 11:23, volkov napisał:

Znajomy szuka Zafiry B i trafił na taką ZAFIRA B od jakiegoś handlarza co to niby sprowadza auta pewne i daje gwarancję. 

Nie jestem przekonany ale jeśli ktoś ma możliwość i mógłby sprawdzić tę Zafirę po VINie byłbym wdzięczny. 

Jakie ot miało przebiegi na serwisach w DE, czy było coś robione bo podobno wszystko w oryginale. I przebieg też podobno nie kręcony.. 

Nr VIN: W0L0AHM7552198182

Mój mail: [email protected]

Z góry wielkie dzięki za pomoc.

Z16XEP przy 127 kkm to jak pisza inni luz do sprawdzenia. Robota min 600 zl, max to i 1500

Auto musi chodzic poprawnie zimne, nie trzesc buda, bez drgawek co jakis czas. Odpalic zimne i jechac, nie powinno zgasnac po paruset metrach ani w ogole.

jak handlarz powie ze musi sie rozgrzac to niechc sie rozgrzeje w drodze.

Auto 13 lat i ktos pakowal LPG zeby 127kkm zrobic?

Najlepiej z kompem jechac i podpiac sie, albo do ASO za 250-300 swiety spokoj  na poczatek.

Pospiech to zly doradca.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.