Skocz do zawartości

I kto mówi, ze Hyundai ładnego cabrio nie potrafi zrobić?! Santa Fe Convertible.


OZI

Rekomendowane odpowiedzi

Z drugiej strony... Może być zamiast MPV. I 7 osób dorosłych przewiezie i szafę na stojąco  ;]


Hmm, idealnie będzie pastowała do wątku obok o MPV


Koszt tego Santa Fe to $100,000 - ale to akurat tego egzemplarza




Sent from my iCrap X using Tapacrap
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, OZI napisał:

 

 


Nie liczy się! Ten ma jakiś tarp na deszcz! emoji36.png

Prawdziwe cabrio daje ci możliwość rozkoszowania się słońcem i ... deszczem! emoji847.png


Sent from my iCrap X using Tapacrap

 

 

Składany!

image.png.8c4ede9f16a8332d010ecbabd582cac5.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeremy Clarkson kiedyś powiedział, że kabriolety powinny być tylko dwumiejscowe, bo każdy na tylnej kanapie kabrioletu wygląda jak Hitler. To jak wyglądają ci w trzecim rzędzie? Pomijam już, ja ich tam musi wypizgać przy prędkościach niebulwarowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, marcindzieg napisał:

Ło Jezuuuuu... Ja wiem że gust jest jak d..a ale...

 

Sama sylwetka i zamysł ogólny (brak pałąka itp) OK

Ale czemu te (nie tylko ten) Hyundaje takie wymięte i powgniatane?

Przetłoczenia na siłę...

 

... ogólnie to Azjaci robią auta bez gustu (z wyjątkami).  Podobnie Niemcy (z wieloma wyjątkami).

A najładniejsze auta projektują Włosi (rzecz jasna z wyjątkami i niekoniecznie mam tu na myśli Multiplę)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, wald0 napisał:

A najładniejsze auta projektują Włosi (rzecz jasna z wyjątkami i niekoniecznie mam tu na myśli Multiplę)

A najlepsze połączenie powstaje jak Włosi projektują wygląd a resztę Azjaci. Trochę gorzej jak jest odwrotnie  ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobili sobie demo car convertible
Nissan zrobił model produkcyjny CSUV  chociaz jakims bestsellerem nie był



W końcu

To nawet nie ‚demo’ czy concept.

Auto było używane przez Hyundai do kręcenia reklam.

Jako, ze mieli problem, żeby kamery wstawić, to lokalny zespół inżynierów - Hyundai Oz ma ok 200-300 co się zajmują np zmienianiem charakterystyki zawieszenia na lokalne drogi, inne dukt na AC etc... - wzięli Santa Fe zmodyfikowali dach, wsadzili kamery etc.

Efekt:



Auto stoi w HQ w Sydney - widać je przez szybę, mikroskopy wpadł na pomysł żeby sobie jaja zrobić, ja pomysł skopiowałem 🤪



Wiec, nie będzie produkcji, i nie jest to koncept.


Sent from my iCrap X using Tapacrap
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tylko kwestia czasu, aż na rynku pojawi się więcej kabrioletów w tej kategorii. Evoque Convertible przeciera szlaki. A całość będzie uzasadniona marketingowym bełkotem o 'wolności' bez barier,otwarciu na świat i radości z życia bla bla bla. Ludzie kupią, już kupują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tylko kwestia czasu, aż na rynku pojawi się więcej kabrioletów w tej kategorii. Evoque Convertible przeciera szlaki. A całość będzie uzasadniona marketingowym bełkotem o 'wolności' bez barier,otwarciu na świat i radości z życia bla bla bla. Ludzie kupią, już kupują.



Ten jest de facto do kupienia $100k i jest twój. Problem z zarejestrowaniem tego ...


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardziej się zastanawiam ile więcej musi ważyć.
Konkretnie podłogę trzeba by usztywnić aby mieć dwie pary drzwi a damchód się nie zaczał giąć.....


Mam trochę kolegów w Hyundai, wpadnę i oglądane jakie są zmiany. Ale auto normalnie jeździ, zarejestrowane na tablice producenta.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.09.2018 o 13:14, OZI napisał:

 

No, kto?!

 

010b7ae85ceab950da873f99146b8c3d.png

 

 

a400f501da93d8f818f8a180a2c9da89.png

 

 

a0f3f1ed8e065af75f547318b4f02455.png

 

 

e5a31a1bd1b0d299bb8434883135671a.png

 

 

f71feb0c52b0f3d345ccf86ac551b041.png

 

 

Sent from my iCrap X using Tapacrap

 

Rozumiem, ze Twoje pytanie to prowokacja?

Dawno brzydszego nie widzialem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.