Skocz do zawartości

Ocena zniszczeń


Krisker

Rekomendowane odpowiedzi

Auto też miało inną przygodę, co widać na wgniecionym progu. Warto to też sprawdzić. Natomiast główne uszkodzenie na zdjęciu jest dla mnie podejrzane. Wygląda jakby kawałek auta został równo "odgryziony" i tyle. Coś to uszkodzenie jak od linijki zrobione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, spad napisał:

Auto też miało inną przygodę, co widać na wgniecionym progu. Warto to też sprawdzić. Natomiast główne uszkodzenie na zdjęciu jest dla mnie podejrzane. Wygląda jakby kawałek auta został równo "odgryziony" i tyle. Coś to uszkodzenie jak od linijki zrobione.

https://www.cda.pl/video/221499ae

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Krisker napisał:

To jest auto, które chcę kupić. Teraz jest naprawione, a zdjęcia są archiwalne. Zastanawiam się, czy doszukiwać się jakichś problemów związanych z takimi uszkodzeniami.

Sprawdź geometrię, zmierz podłużnice czy nie prostowane i nie szpachlowane, podepnij pod kompa, czy nie ma gdzieś wzmianki o przerwie w obwodzie lub, że coś nie działa. 

Jeśli tu nic nie było naprawione do zdjęć, to wygląda to na niegroźną stłuczkę. Renault są dość kruche przez te plastikowe błotniki i nie musiało być mocno, by tak ten samochód wyglądał. Koleżanka jadąc Clio III przyłożyła kiedyś w mały biało-czerwony słupek najakich się często wiesza łańcuchy, żeby piesi nie przełazili. Prędkość spacerowa, a połamał się błotnik, zderzak i reflektor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.