Skocz do zawartości

Wymiana emblematu fiata na masce i klapie bagażnika.


criss1

Rekomendowane odpowiedzi

Na klapie masz wciskany na taśmie 2 stronnej- zero śrubek. Uwalilem kiedyś bo mnie wkurzal....

Na masce masz przykręcany do grilla nakrętka 10. Teraz już nie pamiętam czy wykręcałem go grzechotka czy zdejmowałem zderzak. Samgrill siedzi na zatrzaskach dosyć mocno jeżeli nigdy nie ruszany był. Mój utracił kilka zatrzasków jak próbowałem go wytargac podważając zabki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bo to cię blokuje od strony komory silnika i nie wsadzisz nic. . . Ja podważałem zatrzaski i tak jak mówię uleciały 2_3 teraz siedzi na nie wszystkich ... Ale już go wyciągnę bo mogę. 2 sprawa znaczek miałem na klapie lekko odklejony wystarczyło palcami szarpnąć i odpadł. Później aceton żeby zmyć resztki kleju.. 

IMG_20180928_182459279.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.09.2018 o 06:18, criss1 napisał:

Witam, przymierzam się do wymiany emblematu fiata na masce i klapie bagażnika i za bardzo nie mam pomysłu jak się za to zabrać. Może któryś z kolegów coś w tej materii działał i może coś podpowiedzieć ?

..., a na co Kolega będzie wymieniał? Swego czasu myślałem o wstawieniu własnego "logo" w miejsce niebieskiego FIAT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.09.2018 o 18:42, criss1 napisał:

W związku z tym zdejmowanie zderzaka przedniego jest skomplikowane, czy można sobie z tym poradzić bez problemów?

Od dołu śrubki z dużym łbem.na torx x4 oraz na zderzaku pod maską 4x torx.

Dochodzą jeszcze śrubki po zdjęciu nadkoli w miejscu kontaktu z błotnikiem torx+wkręt na stronę. 

 

Generalnie jeżeli nie zapieczone w nitonakrętkach pójdą łatwo to ok. Ja ukrecilem dwa pod spodem musiałem wiercić i gwintować nowe... Zabawa na 4piwa i sobote

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.