Jump to content

Pocięte kable od radia

Recommended Posts

Sprawa jest taka chciałbym podłączyć radio nowe z alegro czyli normalne z kostką iso, doczytałem się że muszę kupić adapter Daewoo - ISO no ok kupię ale co mi to da jak mam pocięte kable i 2 wtyczki wogóle wiele kabli dołącze zdjęcia może mi ktoś wytłumaczyć co powiniem zrobić aby chciaż doprowadzić to wszystko do stanu aby podłączyć adapter Daewoo - ISO

20a6790dbc0e5cc2med.jpg
ffac599cbbc70e4cmed.jpg
fe15819158a5fbfdmed.jpg

Witaj

Masakra z tymi kabelkami kto i po co tak je obcinał ?

Nawet jak kupisz przejściówkę na ISO to wcale nie musi to działać.

Lepiej zrobić na nowo - kupić kostkę ISO i podpinać kabelki - masę, plus z akumulatora, plus ze stacyjki.

Do tego głośniki - lewy i prawy (będą w tych samych kolorach) , antena i powinno coś grać.

No właśnie jest masakra w aucie jakieś radio na tą wtyczkę 16 pinową a ta długa w którą teoretycznie podpina sie adapter daewoo jest nieuzywana poucinana i wogóle jest tragedia... nie że jakiś tępy jestem ale wole się wszystkiego zapytać kostkę iso jaką kupić no i jakiś schemat jaki kolor gdzie podpinać, czy to lutować czy wpina się co i jak mam zrobić ? :)

Ta większa kostka to jest oryginalna kostka fabryczna. A mniejszą ktoś dorabiał najprawdopodobniej odcinając i dołączając do oryginalnych przewodów kostki fabrycznej.

Rozwiń te izolacje i raczej po kolorach znajdziesz przewody, które były odcięte od fabrycznej kostki i połączysz je z powrotem.

Usunął bym tą mniejszą razem z jej dodatkowymi przewodami, zaizolował co trzeba i kupił typową przejściówkę Daewoo-ISO.

Taką:

e8f90ef54cfdb54bc1b158eafaba

Edited by Wasylek

Najgorsze że te co zostały w kostce daewoo są krótkie i może z tego lipa wyjść postaram się poobcinać te kable i pominąć oryginalna tylko odrazu polutować z tą co dodałęś ISO ominę dzięki temu 1 przejściówkę a tam jest tak srednio miejsca, mam nadzieję że jak zrobie wg kolorow to będzie ok :)

• 2 weeks later...