Skocz do zawartości

Zeetex WH1000 hit czy kit?


mrBEAN

Rekomendowane odpowiedzi

W busie użytkuję letnie Zeetex CT1000 i chyba lepszej opony nie miałem w busie, Ku mojemu zdziwieniu. 

Cicha, bdb przyczepność na mokro i sucho, mała ścieralność pomimo miękkiej mieszanki, komfortowa - świetnie wybiera nierówności, i przewidywalna. 

 

I tu pytanie, czy ktoś uźytkował zimówki Zeetex WH1000? Etykietę mają ładną :hmm:

 

 

 

204E8C41-7887-45C3-B79A-3F8C61E7D850.jpeg

AB16EFD1-F4F2-4345-9E64-C99BEB92E5A5.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem zimówki Zeetex, ale model S200 i byłem z nich zadowolony. Jak je zakładałem to gumiarz stwierdził, że chyba najgorszy badziew wybrałem,itp.

Opona bez problemu się wyważała i przez 3 zimy nie miałem z nimi problemu.

Następnie kupiłem letnie opony i wybór padł na Zeetexy HP1000 i tez nie narzekałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chińczyki (choć zeetex to chyba jakieś arabskie...) szybko się starzeją niestety.

O ile nowe są całkiem spoko, to już po 3 latach opona potrafi być mieć dużo gorsze właściwości.

 

Swoimi nankangami byłem zachwycony przez pierwsze 2 sezony, po 5-tym już bałem sie na nich jeździć w deszczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.10.2018 o 13:02, iwik napisał:

Chińczyki (choć zeetex to chyba jakieś arabskie...) szybko się starzeją niestety.

O ile nowe są całkiem spoko, to już po 3 latach opona potrafi być mieć dużo gorsze właściwości.

 

Swoimi nankangami byłem zachwycony przez pierwsze 2 sezony, po 5-tym już bałem sie na nich jeździć w deszczu.

U mnie opony i tak max. 2 sezony i do hasioka. Zeetexy odpuściłem finalnie, bo podrożały w 2 tygodnie ze 170 do 240 zł:blush:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.