Skocz do zawartości

2019 BMW 3 series - G20 - w calej okazalosci...


OZI

Rekomendowane odpowiedzi

27 minut temu, OZI napisał:

Szczególnie wnętrze wydaje się być postępem... - rdzewiejącego siedzenia obecnej generacji emoji90.pngemoji848.png?

 

 

Beznadziejne zegary. I te elektroniczne i te zwykłe.

Za to fajne światła, pewnie laserowe więc będzie okazja żeby zażądać miliona dolarów dopłaty.

:hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, wladmar napisał:

Znajac Niemcow w wersji podstawowej beda szyby na korbki i reflektory z H7 :oki:

 

Pewnie tak. Nie wiem dlaczego zrobili taki dramat z tymi zegarami. Tym bardziej że w obecnych autach udało się jakoś te elektroniczne zegary zrobić w sposób nawiązujący do tradycji. A tutaj wygląda to jak skrzyżowanie Peugeota z wczesnymi Gwiezdnymi Wojnami. Za to w zegarach tradycyjnych (które ja bym w tej sytuacji wybrał) dają za karę wyświetlacz z lat osiemdziesiątych. Tak jakby się nie dało zrobić normalnych zegarów z sensownym wyświetlaczem pośrodku. Niech się uczą od Koreańczyków.

 

dsc_5267.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, rwIcIk napisał:

IMO strasznie przekombinowane to BMW.

Tak z zewnątrz, jak i wewnątrz.

Te rameczki na wylotach nawiewów, na obwodzie zegarów 8]

 

To przeciez 3, czyli target to mlodziez, to takie nie calkiem BMW.  Chcesz miec pelnowartosciowe BMW - 5 lub 7. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Beznadziejne zegary. I te elektroniczne i te zwykłe.
Za to fajne światła, pewnie laserowe więc będzie okazja żeby zażądać miliona dolarów dopłaty.
:hehe:


Phi, za daleko do przodu wybiegasz . Ja sie zastanawiam czy fotele będę znów zdzewiec


Nie wiem jak EU, ale ostatnio Asia ma ogromny spadek - u mnie to samo - Pacific - Audi i BMW, wiec wyglada, ze G20 będzie miała dużo w wersji bieda...

Mówimy o 20% mniej sprzedaży vs 2017... a może się okazać ze następny Asian Financial Crisis jest jakieś 6-8 miesięcy przed nami - idealny czas żeby kupić tanie, nowe BMW


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To przeciez 3, czyli target to mlodziez, to takie nie calkiem BMW.  Chcesz miec pelnowartosciowe BMW - 5 lub 7. 

 

To już raczej nie tak. Nie było BMW 1 series, nie było 2 series, nie było X1, X2 etc...

 

Dziś - popatrzmy, ze de facto te grupy aut - compact Business - EU C ? & klasa rodzinna - EU D ? - ma ta sama platformę, silniki, wnętrzności etc.

 

Taka fabryka kiełbas powstała - jak to Nikita Khrushchev mówił?

 

‘Nasze rakiety wychodzą jak kiełbasy ‘

 

 

bc5087d591e8ec49bc471fc724cfc36e.jpg&key=5a00ed6e2b194bd26a76285f9291d18568d5f97ce22e0d4f0a1d384144e87c6e

 

I dziś to samo.. nasze 1,2,3,5 series wychodzą jak kiełbasy ....

 

Sztuka się skończyła... ‚postęp’ i globalizacja’ zabiły nawet 5 series i 7 series.... tam już sztuki nie ma....

 

 

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle ewolucja, ale podoba mi się kierunek :ok:  Moim zdaniem najładniejszy model klasy D-premium. Z zewnątrz bardzo ładny, w środku dla mnie wizualnie idealny (prosty, czytelny, nie przytłaczający kokpit, ładnie wkomponowany ekran, umieszczony na dobrej wysokosci).

Ciekaw jestem jak im wyjdzie touring, bo to dla mnie zawsze ta ładniejsza wersja "3" (cóż poradzę, że nie lubię sedanów) . Obstawiam, że wyceniając nową "3" niestety też tak zaszaleją jak przy innych modelach i zrobią skok cenowy kilkanaście tysięcy złotych, względem normalnej ceny poprzedniej generacji modelu, czyli Touring 320 z godziwym wyposażeniem będzie zaczynał się powyżej 200 000 zł :no:

 

Więcej zdjęć https://www.netcarshow.com/bmw/2019-3-series/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Ryb napisał:

 

Beznadziejne zegary. I te elektroniczne i te zwykłe.

 

:hehe:

A mi te zwykłe właśnie się podobają. Są bardzo czytelne, nieprzekombinowane a jak chcesz to jakieś grafiki kolorowe też pewnie wyświetlają by oko pocieszyć. Przynajmniej tak jest u mnie w starym już modelu. Podczas jazdy jest monochromatycznie a komunikaty mają kolory, grafikę autka, lane asisty itp. W dzień podświetlenie jest białe w nocy pomarańczowe co nie męczy tak oczu. Może trochę wygląda to jak dla Freda ale i mi to pasi szczególnie w nocy.

Ta wersja w pełni elektroniczna ma różne skórki - to jest chyba ustawienie sportowe z takimi kanciastymi cyferblatami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Harp napisał:

A mi te zwykłe właśnie się podobają. Są bardzo czytelne, nieprzekombinowane a jak chcesz to jakieś grafiki kolorowe też pewnie wyświetlają by oko pocieszyć. Przynajmniej tak jest u mnie w starym już modelu. Podczas jazdy jest monochromatycznie a komunikaty mają kolory, grafikę autka, lane asisty itp. W dzień podświetlenie jest białe w nocy pomarańczowe co nie męczy tak oczu. Może trochę wygląda to jak dla Freda ale i mi to pasi szczególnie w nocy.

 

Ale jest okrojone z informacji. Jeśli chcesz sensowny wyświetlacz to musisz wziąć to dziwadło.

 

Cytuj

Ta wersja w pełni elektroniczna ma różne skórki - to jest chyba ustawienie sportowe z takimi kanciastymi cyferblatami ;)

 

Ta, skórki mają różne kolory. Ale wszystkie są takie kanciaste i udziwnione.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.