Skocz do zawartości

Trzy dni z Oplem GrandLandem


vtorek

Rekomendowane odpowiedzi

18 godzin temu, wlad napisał:

Fronterze to jednak bliżej do terenowki-rama,sztywny most,reduktor...

Kolega miał 3,2V6 i normalnie upalał w błocie:ok:

Ewolucja, Suzuki też miało Vitare na ramie a teraz co ?

Nowe LR też już nie mają ramy

Most to akurat był minus, bo zmniejszał prześwit

A reduktor, cóż widocznie nie jest potrzebny

 

Najgorsze że ten "SUV" Opla nie ma nawet 4x4 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Koonrad napisał:

Ewolucja, Suzuki też miało Vitare na ramie a teraz co ?

Nowe LR też już nie mają ramy

Most to akurat był minus, bo zmniejszał prześwit

A reduktor, cóż widocznie nie jest potrzebny

 

Najgorsze że ten "SUV" Opla nie ma nawet 4x4 

 

Ale właśnie o to chodzi, że Frontera to samochód terenowy, Antara SUV, a współczesne francuskie badziewia to Cross coś tam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Koonrad napisał:

Najgorsze że ten "SUV" Opla nie ma nawet 4x4 

Ale po co ? Najważniejsze, że jest "śliczny". To, że nie ma żadnych cech, które sugeruje jego wygląd (moc, możliwości terenowe) jest bez znaczenia. Dzięki swojej "śliczności" może kosztować 30% więcej niż jego kompaktowy odpowiednik, który jest pod każdym względem lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, noras napisał:

Ale po co ? Najważniejsze, że jest "śliczny". To, że nie ma żadnych cech, które sugeruje jego wygląd (moc, możliwości terenowe) jest bez znaczenia. Dzięki swojej "śliczności" może kosztować 30% więcej niż jego kompaktowy odpowiednik, który jest pod każdym względem lepszy.

Kupujesz praktyczne ubrania czy modne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, noras napisał:

Ale po co ? Najważniejsze, że jest "śliczny". To, że nie ma żadnych cech, które sugeruje jego wygląd (moc, możliwości terenowe) jest bez znaczenia. Dzięki swojej "śliczności" może kosztować 30% więcej niż jego kompaktowy odpowiednik, który jest pod każdym względem lepszy.

 

Coraz więcej crossoverów nie ma już kompaktowych odpowiedników.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, noras napisał:

Podważasz opinię stylisty, autorytetu modowego.

Idziesz w straszne skrajności. Może dlatego jesteś tu tak postrzegany.

Jeśli coś jest modne to jest popularne. A poza tym dziwakiem w życiu nie widziałem nikogo tak ubranego. Wybierając między praktycznym a ładnym - chodzisz w dresie do pracy czy w garniturze? Bo będąc praktycznym powinieneś w dresie. Obstawiam że jednak w garniaku. Ja chodzę w jeansach i t shircie. To taki SUV wśród ubrań. Jak założysz marynarkę to możesz iść na spotkanie. Możesz też kopać doły. Tych dwóch rzeczy nie zrobisz ani w dresie ani w garniturze (tzn zrobisz ale wiesz...). Jeśli twierdzisz że to moda to już jest długo i nic nie wskazuje że się skończy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, marcindzieg napisał:

Wybierając między praktycznym a ładnym

Wyżej napisałeś praktyczne vs. modne. A dla mnie modne to nie to samo co ładne.

Nie uznam wszystkich crossoverów (zwanych popularnie SUVami) za ładne - np. Nissan Juke, czy Toyota C-HR jak dla mnie są dalekie od "ładne". Za "ładne" auto uznam np. Superb'a - który modnym crossoer'em czy SUVem nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, noras napisał:

Wyżej napisałeś praktyczne vs. modne. A dla mnie modne to nie to samo co ładne.

Nie uznam wszystkich crossoverów (zwanych popularnie SUVami) za ładne - np. Nissan Juke, czy Toyota C-HR jak dla mnie są dalekie od "ładne". Za "ładne" auto uznam np. Superb'a - który modnym crossoer'em czy SUVem nie jest.

 

To nie znaczy że SUVy nie mogą być ładne.

 

maserati-levante-15-74f5ecea808e,0,0,0,0

 

ar018_001st.jpg

 

867151955_1_1080x720_20-i4d-180km-portfo

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, noras napisał:

Te, których zdjęcia pokazałeś, raczej nie zalewają polskich ulic. No chyba, że w Warszawie.

 

A co to ma do rzeczy? To, że Polacy może wolą brzydkie nie znaczy że na świecie nie ma ładnych.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Ryb napisał:

To nie znaczy że SUVy nie mogą być ładne.

szanuję to, że wchodzisz w dyskuję o gustach z osobą, której się podoba Skoda Super :ok: ten samochód ma swoje niezaprzeczalne zalety, ale trudno określić go ładnym.

 

ale Maserati, które wstawiłeś - wysoka klasa :ok: 

 

mi się od zawsze podobało Quattroporte 

 

maserati-quattroporte-1.1200.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, noras napisał:

Wyżej napisałeś praktyczne vs. modne. A dla mnie modne to nie to samo co ładne.

Nie uznam wszystkich crossoverów (zwanych popularnie SUVami) za ładne - np. Nissan Juke, czy Toyota C-HR jak dla mnie są dalekie od "ładne". Za "ładne" auto uznam np. Superb'a - który modnym crossoer'em czy SUVem nie jest.

Ale coś co dla Ciebie nie jest ładne nie oznacza że takie nie jest dla kogoś innego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, iwik napisał:

...i cenę z czapy (pochodną 'marketingu')

 

Tych Opli praktycznie na drogach nie widzę, mimo że widzę w TV reklamy. Za to reklam tych Pugów zbyt wiele nie ma ale na południu Europy mnóstwo tego jeździ. Faktycznie, pomijając że to nazwali SUVami to ładne auta im wyszły.

:ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Ryb napisał:

 

Tych Opli praktycznie na drogach nie widzę, mimo że widzę w TV reklamy. Za to reklam tych Pugów zbyt wiele nie ma ale na południu Europy mnóstwo tego jeździ. Faktycznie, pomijając że to nazwali SUVami to ładne auta im wyszły.

:ok:

pug po serii brzydaków znowu ma ładne auta :ok: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, bergerac napisał:

tu akurat trafiłeś, bo pewnie drogi jak diabli będzie. Ale chętnie bym przygarnął, może następne auto...

będzie do FL to akurat wszystkie problemy wyeliminują.

 

Piękne samochody są jak piękne kobiety. Wybacza się im że są drogie, kspryśne i miewają problemy.

;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.