Skocz do zawartości

Sym symphony 125


zdeniu

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, 

Trochę z konieczności muszę przesiąść się na skuter. 

Kymco Agility 16 nie jest już niedostępny. 

W dobrej cenie mogę dostać tego Sym. 

Wiecie jak z awaryjnością, dostępnością części? 

Za każdą pomoc dziękuję! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, zdeniu napisał:

Witajcie, 

Trochę z konieczności muszę przesiąść się na skuter. 

Kymco Agility 16 nie jest już niedostępny. 

W dobrej cenie mogę dostać tego Sym. 

Wiecie jak z awaryjnością, dostępnością części? 

Za każdą pomoc dziękuję! 

Mialem klona Symphony-Peugeot Tweet.Powiem tak-jest to skuter...maly;] Czyli dla mnie ,mikrusa byl w sam ale dla kogos wyzszego niekoniecznie bedzie fajny.Kask integralny do schowka nie wejdzie.Twoj pewnie ma juz wtrysk ,ja mialem jeszcze gaznik ktory dzialal zaskakujaco dobrze.Mimo malej mocy na papierze calkiem dobre przyspieszenie tak do 60km/h.Spalanie symboliczne.Jesli zamierzasz robic duze przebiegi uciazliwa moze byc koniecznosc czestych wymian oleju[nie ma oczywiscie filtra].U mnie to chyba bylo w/g instrukcji co 3kkm ale w SYMie jak pamietam wartosc ta byla chyba wyzsza.Najwazniejsza sprawa-opony.Tragedia-na suchym ciezko sie jezdzilo,na mokrym to byl horror.Wiem ze ludzie po kupnie zmieniali opony na inne.Na plus natomiast mozna zaliczyc glosnosc-mimo chlodzenia powietrzem byl bardzo cichy.Przykladowo chlodzona ciecza Yamaha X City byla sporo glosniejsza.Poza tym bardzo lekki co dla nowicjusza moze byc zaleta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
Witajcie, 
Trochę z konieczności muszę przesiąść się na skuter. 
Kymco Agility 16 nie jest już niedostępny. 
W dobrej cenie mogę dostać tego Sym. 
Wiecie jak z awaryjnością, dostępnością części? 
Za każdą pomoc dziękuję! 
Mam sym'a crox'a - awaryjność zerowa, poza uszkodzonym od nowości impulsatorem predkościomierza. Dostępność części również zerowa - niestety - w zasadzie tylko internet.

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.