Skocz do zawartości

Meriva I - który silnik pod gaz?


Zuraw

Rekomendowane odpowiedzi

Zaraz pewnie 51cent mnie zje, bo już go kiedyś o to pytałem, ale że chłop ma jakąś wadę wymowy, trudno zrozumieć, co jego usta artykułują ;l;l;l

A chodzi o to, że stoję przed zakupem Merivy I dla swojej połówki i zastanawiam się, który silnik wybrać, żeby dobrze współgrał z gazem. Co prawda pierwszeństwo będzie miało wyposażenie, ale może uda się znaleźć taki, który będzie miał dobry silnik pod gaz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.10.2018 o 21:04, Zuraw napisał:

Zaraz pewnie 51cent mnie zje, bo już go kiedyś o to pytałem, ale że chłop ma jakąś wadę wymowy, trudno zrozumieć, co jego usta artykułują ;l;l;l

 

 

Nie lubię ludzi, za długo się gotują... To tak odnośnie zjedzenia.

Ja i wada wymowy? Nie dzwoń do mnie po alkoholu to wszystko będziesz rozumiał i nic ci nie trza będzie powtarzać po 10 razy 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.10.2018 o 07:36, Zuraw napisał:

Odpowiedzi byś udzielił zgredzie chociaż pisemnie ;l

Jak Ci @rostex napisał do LPG 1.4 i 1.8. 1.8 jest mniej, 1.4 znajdziesz łatwiej i z PL salonu, za to wyżej niż NJoy będzie ciężko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.10.2018 o 11:39, AstraC napisał:

Jak Ci @rostex napisał do LPG 1.4 i 1.8. 1.8 jest mniej, 1.4 znajdziesz łatwiej i z PL salonu, za to wyżej niż NJoy będzie ciężko.

Obawiam się, że tych 90KM już jest mułowate, a będzie jeszcze większe po zagazowaniu....  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ja z zrobiłem 100kkm na gazie Merivą z Z16SE czyli 1.6 8V. Zero problemów z silnikiem,  elastyczny i ładnie ciągnie od dołu. Jedyna wada to krótka skrzyni przez co jedynie nadaje się do miasta. Ten silnik był oferowany tylko w pierwszych rocznikach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.