Skocz do zawartości

Dużo pali ?


Marcin79

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Maciej__ napisał:

 

Co to za miasto, ze masz srednia 35km/h? ;]

To prawie jak w trasie, takie się nie licza.

Niech zrobi  taki wynik w KRK to pogadamy. Moja poranna i popołudniowa średnia predkosc z trasy dom-praca to 20 z hakiem, a mieszkam pod miastem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu podawać spalanie w mieście. Ja np mieszkam w Gdyni, pracuję w Gdyni, a średnią dom-praca mam na poziomie 60 km/h z dłuższego okresu, w sobotę to średnia jest chyba ze 110.

Chcecie sprawdzać ekonomię silników, to najlepiej na autostradę w dwie strony pojechać z tempomatem zapiętym na jednej prędkości. Wiadomo, tempomat podnosi spalanie, ale jakiś pogląd jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, kaczorek79 napisał:

Bez sensu podawać spalanie w mieście. Ja np mieszkam w Gdyni, pracuję w Gdyni, a średnią dom-praca mam na poziomie 60 km/h z dłuższego okresu, w sobotę to średnia jest chyba ze 110.

Chcecie sprawdzać ekonomię silników, to najlepiej na autostradę w dwie strony pojechać z tempomatem zapiętym na jednej prędkości. Wiadomo, tempomat podnosi spalanie, ale jakiś pogląd jest.

Jechalem tak kiedys..srednie wyszlo chyba 4.8 albo 5.1 cos kolo tego...dokladnie nie pamietam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Marcin79 napisał:

Jechalem tak kiedys..srednie wyszlo chyba 4.8 albo 5.1 cos kolo tego...dokladnie nie pamietam 

I gdybyś podał jeszcze średnią prędkość z tego przejazdu, to byłby punkt odniesienia. Wtedy można porównywać. Moje stare BMW np na zapiętym tempomacie 95 km/h w tą i z powrotem, żeby wyeliminować wzniesienia i wiatr spaliło 6,4/100 benzyny. Ta sama droga i taki sam pomiar, z tą różnicą, że prędkość średnia podniesiona do 180 dało wynik 12,3/100. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, kaczorek79 napisał:

I gdybyś podał jeszcze średnią prędkość z tego przejazdu, to byłby punkt odniesienia. Wtedy można porównywać. Moje stare BMW np na zapiętym tempomacie 95 km/h w tą i z powrotem, żeby wyeliminować wzniesienia i wiatr spaliło 6,4/100 benzyny. Ta sama droga i taki sam pomiar, z tą różnicą, że prędkość średnia podniesiona do 180 dało wynik 12,3/100. 

Wtedy przyczepe osiągnęliśmy lodz - hel. Ja bez przeczepy ale za jechalem i prędkość max 110 km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.