Skocz do zawartości

Co zamiast Dustera dobrego do LPG? Duster?


Luke16

Rekomendowane odpowiedzi

Za nie cały rok pewnie przyjdzie czas na zmianę Dustera na coś innego bo będzie miał magiczny przebieg czyli 300 tyś km a wówczas mam manierę pozbyć się auta. Z racji wykonywanego zawodu i przebiegów, muszę mieć coś wyższego i Duster ten warunek spełnia idealnie. Myślałem o Koleosie 2.5 ale myślałem że to V jest a nie zwykła czwórka dodatkowo średnio nadająca się do LPG. Z wymagań które posiadam to:

1. BEZPROBLEMOWA WSPÓŁPRACA Z LPG

2. Prześwit powyżej 20cm

3. Bagażnik minimum taki jak w Dusterze

4. Klima, elektryczne szyby przód, c. zamek

5. Eksploatacja i bezawaryjność by nie zjadało mojego budżetu zbyt nadto

 

Kwota będzie oscylowała w granicach 25 tyś zł. I teraz pytanie czy kupować następnego Dustera 1.6 K4M czy szukać czegoś innego. Nie lubię dwa razy mieć to samo auto :P

Na razie luźny temat :) Coś ktoś?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja złego słowa akurat o Dusterze nie powiem ale nie lubię dwa razy to samo mieć. Ale jeżeli nic innego się nie znajdzie to znowu będzie Duster. A jeszcze siedzi mi w głowie Honda HRV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Luke16 napisał:

Ja złego słowa akurat o Dusterze nie powiem ale nie lubię dwa razy to samo mieć. Ale jeżeli nic innego się nie znajdzie to znowu będzie Duster. A jeszcze siedzi mi w głowie Honda HRV.

 

HRV to staroc bedzie i niestety lubi sie z rdza.

Jesli juz to moze jakies CRV Igen ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, ZUBERTO napisał:

Przy Twojej miłości, wielokrotnie tu wygłaszane, do K4M nie wyobrażam sobie byś kupił coś innego.

Kup Dustera, a dla odmiany niech ma inny kolor.

:phi:

W końcu to już szóste auto z tym silnikiem xD żeby Koleos miał poczciwy silnik 2.0T to bez zastanowienia bym go kupił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Luke16 napisał:

Myślałem o Koleosie 2.5 ale myślałem że to V jest a nie zwykła czwórka dodatkowo średnio nadająca się do LPG.

 

Akurat 2,5 wolnossąca R4 nadaje się do lpg znajomy ma ten silnik w Rogue i nic się nie dzieje - ale on mało nim przejechał.

https://www.otomoto.pl/oferta/nissan-rogue-automat-4x4-podgrzewane-fotele-ID6Ak5ky.html?utm_source=refferals&utm_medium=traffic_exchange&utm_campaign=olx#xtor=SEC-8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, robciolas napisał:

nadaje się do lpg

Słyszałem wręcz przeciwną opinie. W firmie gdzie gazuje auta odradzili mi ten silnik na 70 tyś km rocznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem wręcz przeciwną opinie. W firmie gdzie gazuje auta odradzili mi ten silnik na 70 tyś km rocznie
Samochód na 70 tyś. rocznie to w tym budżecie ciężki orzech do zgryzienia, chyba tylko Duster w takiej cenie może być w roczniku i stanie zdatnym do dalszego użytku. Wszystkie propozycję japońskie, które tutaj padły w tej cenie to będą stare ulepy co mają przebiegu nabite jak sztachet w płocie...

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Luke16 napisał:

Jak tam z gazownią?

CRV II gen z 2.0 150KM i lpg , luz zaworowy na śrubkach regulowany.

Sam szukam obecnie drugiej do domu... z automatem teraz ;)

Prześwit, jak seria nie wystarczy, to można łatwo podnieść o 3-6cm ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.10.2018 o 23:09, Pipper napisał:

CRV II gen z 2.0 150KM i lpg , luz zaworowy na śrubkach regulowany.

Sam szukam obecnie drugiej do domu... z automatem teraz ;)

Prześwit, jak seria nie wystarczy, to można łatwo podnieść o 3-6cm ;]

Siostra taką crv chce sprzedać. 2.0 automat 2009r salon polska. 

Ale tanio nie będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Kupiony przypadkowo Duster od znajomego pierwszego właściciela, po lekkim dzwonku z nalotem 43 tyś km xD kolor tylko nie ładny bo czarny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Luke16 napisał:

Kupiony przypadkowo Duster od znajomego pierwszego właściciela, po lekkim dzwonku z nalotem 43 tyś km xD kolor tylko nie ładny bo czarny. 

Między znajomego, a pierwszego właściciela brakuje przecinka, czy tak miało być, bo to diametralnie wydźwięk zmienia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.