Skocz do zawartości

koniec sezonu


1Marek1

Rekomendowane odpowiedzi

Nie lubię tej pory roku. Motocykliści z różnych forach ogłaszają koniec sezonu, bo faktycznie jezdzi się już trudno. Ja mam za sobą pierwszy pełny sezon (bo poprzedni to tylko 1 miesiąc) i zrobiłem 8 tys km. Doświadczenia doszło sporo ale wciąż bym pojezdził. Ale taki mamy klimat. Pozdrawiam i oby do wiosny!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nigdy nie koncze sezonu nawet w styczniu czy lutym jak jest sucho to 1-2 w miesiacu wyjade zeby zrobic te 40-50km tłoki rozruszac a teraz to praktycznie codziennie jeszcze jeżdze jak mam do roboty na popołudnie bo na 6 to jakos tak człowiek zaspany i sie nie chce . Poza tym kiedys ktos mi powiedział że nie ma złej pogody na motor sa tylko źle ubrani motocyklisci i tego sie trzymam:phi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zrobić 8kkm przez sezon :( 

Ja zrobiłem 2kkm :( 

Nie ma kiedy :(

 

W piątek umyłem, nalałem pod korek i nasmarowałem łańcuch. Stoi w garażu pod pokrowcem, ale jeśli zrobi się ładnie, to na bank jeszcze wyjadę.

 

20181019_183151.jpg.d5ec2c2921116681af7477a663b127d4.jpg

 

Pamiętam, chyba 2 lata temu w wigilię do biura jechałem na moto ;l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, FrugOs napisał:

Chciałbym zrobić 8kkm przez sezon :( 

Ja zrobiłem 2kkm :( 

Nie ma kiedy :(

 

W piątek umyłem, nalałem pod korek i nasmarowałem łańcuch. Stoi w garażu pod pokrowcem, ale jeśli zrobi się ładnie, to na bank jeszcze wyjadę.

Pamiętam, chyba 2 lata temu w wigilię do biura jechałem na moto ;l

Ładny motek! Moje 8 tys km to głownie dojazd do pracy (2x 30 km) oraz 2 weekendowe wypady w Bieszczady i Sudety, kazdy po 1 tys km. Dojeżdżać do pracy juz mi jest trudno bo wyjezdżam juz po 6 rano a wtedy jest 2-3 stopnie. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, FrugOs napisał:

Chciałbym zrobić 8kkm przez sezon :( 

Ja zrobiłem 2kkm :( 

Nie ma kiedy :(

 

W piątek umyłem, nalałem pod korek i nasmarowałem łańcuch. Stoi w garażu pod pokrowcem, ale jeśli zrobi się ładnie, to na bank jeszcze wyjadę.

 

20181019_183151.jpg.d5ec2c2921116681af7477a663b127d4.jpg

 

Pamiętam, chyba 2 lata temu w wigilię do biura jechałem na moto ;l

Ja od maja do dzis zrobiłem 4900km jeżdząc do pracy 30km dziennie i raz byłem na zlocie w Łagowie poza tym kilka wyjazdów do miasta na jakies drobne zakupy i tak sie nazbierało . W przyszłym roku planuje wyjazd pod Zakopane do rodziny ale na razie waham sie bo to tylko 250 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.10.2018 o 11:11, FrugOs napisał:

Chciałbym zrobić 8kkm przez sezon :( 

Ja zrobiłem 2kkm :( 

 

Ja tam jeszcze nie zamykam. Jak rano nie pada i jest powyżej zera to można jechać. W sumie w 2 miesiące 1300km pękło. Mogło być więcej ale niestety przez jakieś 30% dni trzeba było używać 4 kółek. Niestety we wtorek utknąłem w garażu pod biurem i przez pogodę nie mam jak wrócić..

 

Krawiec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.