Skocz do zawartości

Popelnilem blad - dzialka.


Bolo_3M

Rekomendowane odpowiedzi

super

gratulacje

kupilem i w tym roku ja

co bedziesz budowal/

jaki dom?

czym ogrzewal?

 

Chce cos w desen Z500 29 minus,

https://z500.pl/projekt/1003/Z29+minus,pomniejszona-oraz-odnowiona-wersja-z29-z-garazem-oraz-gabinetem-na-parterze/dane-ogolne.html

Ogrzewanie gazem.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Chce cos w desen Z500 29 minus, https://z500.pl/projekt/1003/Z29+minus,pomniejszona-oraz-odnowiona-wersja-z29-z-garazem-oraz-gabinetem-na-parterze/dane-ogolne.html
Ogrzewanie gazem.
 
Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
 
 
 
Nie podoba mi się przejście z garażu. Lepiej żeby było do wiatrolapu a nie przez chalupe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.10.2018 o 12:34, Bolo_3M napisał:

Chce cos w desen Z500 29 minus,

https://z500.pl/projekt/1003/Z29+minus,pomniejszona-oraz-odnowiona-wersja-z29-z-garazem-oraz-gabinetem-na-parterze/dane-ogolne.html

Ogrzewanie gazem.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

a'propos Z500 - jeśli rozważasz zakup od nich projektu, to powiem, że mam nadzieję, że robią je nieco lepiej niż kilka lat temu :)

 

Gratuluję zakupu i życzę powidzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a'propos Z500 - jeśli rozważasz zakup od nich projektu, to powiem, że mam nadzieję, że robią je nieco lepiej niż kilka lat temu
 
Gratuluję zakupu i życzę powidzenia
Nie mam pojecia jak robia bo gotowego projektu jeszcze nie widzialem. Dopiero jak dostane warunki zabudowy bede bral projekt.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

   Nie przez chałupę tylko przez śluzę.
Fakt. Wtedy masz dwa przedpokoje. Może w jednym albo drugim zostawisz buty i potem szukaj. Albo zostawisz w sluzie i chcesz wyjść normalnie to już musisz je przenieść. Moim zdaniem praktycznie to 1 przedpokój z miejscem na ciuchy i buty i tak żeby buciorami do domu nie wlazic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, bielaPL napisał:

Moim zdaniem praktycznie to 1 przedpokój z miejscem na ciuchy i buty i tak żeby buciorami do domu nie wlazic.

  W najbliższej rodzinie mam architekta i proj.instaltora.I po to co by nie capiło z garażu jest on wolnostojący.Oczywista oczywistość każdy projektuje /buduje/ jak mu wygodniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4.11.2018 o 20:51, irekw napisał:

  W najbliższej rodzinie mam architekta i proj.instaltora.I po to co by nie capiło z garażu jest on wolnostojący.Oczywista oczywistość każdy projektuje /buduje/ jak mu wygodniej.

Mi nie capilo, Ale miałem tam drzwi ogniotrwale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4.11.2018 o 20:51, irekw napisał:

  W najbliższej rodzinie mam architekta i proj.instaltora.I po to co by nie capiło z garażu jest on wolnostojący.Oczywista oczywistość każdy projektuje /buduje/ jak mu wygodniej.

Nikt nie zabroni bogatemu płacenia podatku za budynek gospodarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, 4thelement napisał:

rozumiem że jak masz garaż wewnątrz budynku to podatku za tą powierzchnię nie płacisz?trafiłeś jak kulą w płot

Płacisz jak za budynek mieszkalny.

A za osobny budynek gospodarczy, czy garaż najczęściej gminy życzą sobie wyższy podatek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, rwIcIk napisał:

Płacisz jak za budynek mieszkalny.

A za osobny budynek gospodarczy, czy garaż najczęściej gminy życzą sobie wyższy podatek.

faktycznie

teraz sprawdziłem

stawka za piwnicę do 2.2m wysokości (czyli tyle ile mam w garażu wolnostojącym) 0,59zł

za budynek gospodarczy 5,35 zł...

 

[kurza twarz]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.