Jump to content

Popelnilem blad - dzialka.

Bolo_3M
 Share

Recommended Posts

super

gratulacje

kupilem i w tym roku ja

co bedziesz budowal/

jaki dom?

czym ogrzewal?

Chce cos w desen Z500 29 minus,

https://z500.pl/projekt/1003/Z29+minus,pomniejszona-oraz-odnowiona-wersja-z29-z-garazem-oraz-gabinetem-na-parterze/dane-ogolne.html

Ogrzewanie gazem.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

• 2 weeks later...
Chce cos w desen Z500 29 minus, https://z500.pl/projekt/1003/Z29+minus,pomniejszona-oraz-odnowiona-wersja-z29-z-garazem-oraz-gabinetem-na-parterze/dane-ogolne.html
Ogrzewanie gazem.

Nie podoba mi się przejście z garażu. Lepiej żeby było do wiatrolapu a nie przez chalupe.
  • Like 1

Dnia 21.10.2018 o 12:34, Bolo_3M napisał:

Chce cos w desen Z500 29 minus,

https://z500.pl/projekt/1003/Z29+minus,pomniejszona-oraz-odnowiona-wersja-z29-z-garazem-oraz-gabinetem-na-parterze/dane-ogolne.html

Ogrzewanie gazem.

a'propos Z500 - jeśli rozważasz zakup od nich projektu, to powiem, że mam nadzieję, że robią je nieco lepiej niż kilka lat temu :)

Gratuluję zakupu i życzę powidzenia :)

a'propos Z500 - jeśli rozważasz zakup od nich projektu, to powiem, że mam nadzieję, że robią je nieco lepiej niż kilka lat temu

Gratuluję zakupu i życzę powidzenia
Nie mam pojecia jak robia bo gotowego projektu jeszcze nie widzialem. Dopiero jak dostane warunki zabudowy bede bral projekt.

Nie przez chałupę tylko przez śluzę.
Fakt. Wtedy masz dwa przedpokoje. Może w jednym albo drugim zostawisz buty i potem szukaj. Albo zostawisz w sluzie i chcesz wyjść normalnie to już musisz je przenieść. Moim zdaniem praktycznie to 1 przedpokój z miejscem na ciuchy i buty i tak żeby buciorami do domu nie wlazic.
  • Like 1

55 minut temu, bielaPL napisał:

Moim zdaniem praktycznie to 1 przedpokój z miejscem na ciuchy i buty i tak żeby buciorami do domu nie wlazic.

W najbliższej rodzinie mam architekta i proj.instaltora.I po to co by nie capiło z garażu jest on wolnostojący.Oczywista oczywistość każdy projektuje /buduje/ jak mu wygodniej.

Dnia 4.11.2018 o 20:51, irekw napisał:

W najbliższej rodzinie mam architekta i proj.instaltora.I po to co by nie capiło z garażu jest on wolnostojący.Oczywista oczywistość każdy projektuje /buduje/ jak mu wygodniej.

Mi nie capilo, Ale miałem tam drzwi ogniotrwale.

Dnia 4.11.2018 o 20:51, irekw napisał:

Nikt nie zabroni bogatemu płacenia podatku za budynek gospodarczy.

• Like 1

1 minutę temu, 4thelement napisał:

rozumiem że jak masz garaż wewnątrz budynku to podatku za tą powierzchnię nie płacisz?trafiłeś jak kulą w płot

Płacisz jak za budynek mieszkalny.

A za osobny budynek gospodarczy, czy garaż najczęściej gminy życzą sobie wyższy podatek.

5 minut temu, rwIcIk napisał:

Płacisz jak za budynek mieszkalny.

A za osobny budynek gospodarczy, czy garaż najczęściej gminy życzą sobie wyższy podatek.

faktycznie

teraz sprawdziłem

stawka za piwnicę do 2.2m wysokości (czyli tyle ile mam w garażu wolnostojącym) 0,59zł

za budynek gospodarczy 5,35 zł...

[kurza twarz]

• Like 1