Skocz do zawartości

PrZewody hamulcowe.


HARDTECHNO

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie koledzy. Potrzebuje Znać wymiary tych przewodów hamulcowych co są na środku od tego łączenia bliżej kierowcy aż do przewodu elastycznego. Niestety czas na wymianę... Nie mogę w necie znaleźć nic konkretnego . W repertuarze tylko numer całego przewodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupisz ale są różne wymiary. Potrzebuję znać wymiary od tego łącznika do zlaxZa elastycznego strona lewa i prawa n. Na foto koło elastycznego od wydechu widać łączniki na przewodach... Potrzebuję wymienić od tego miejsca

Screenshot_20181025-041310.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na wiosne kupowałem cały komplet na allegro i wszystko pasowało Nie kombinowałem z wymiana po kawałku tylko wymieniłem od pocztku do konca bo koszty nie sa kosmiczne a jak zrobisz raz to masz spokój na lata. Ja swoje wymieniałem po 19 latach od nowości wiec juz był na nie czas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha ja kupiłem ileś metrów miedzi tyko nie pamiętam ile i wymieniłem wszystko...przy odkrecaniu tych złączek można uszkodzić fragment przewodu którego nie chcesz wymieniać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche tego badziewia juz wymienialem od mocno skorodowanych ugnitych po nowki . tak wiec temat znam.Ale pytalem bo sej jest zony i przegladu nie przeszedl na zbyt mocna korozje przwodow centralnych ... przy zlaczkach...pytalem na szybko zeby wskoczyc w sklep zabrac wymiar i wymienic na szybkosci.

czlowiek jest madrzejszy po fakcie. bo w cenie 110zl moge miec zarabiarke i 10m rurki na caly samochod. sam bym sobie to ogarnal(nakretki mam ) ale nie mam czasu na taka akcje wiec pytalem o wymiary. 

 

temat juz ogarniety.

 

regenruje tego seja bo przynosi sladowe koszty utrzymania wzamian za codzienne dojazdy do pracy (899ccm 10KMx2) 

 

teraz na wiosne dostanie nowe progi za smieszna kwote

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.