Jump to content

Sypnęły się przewody hamulcowe

Recommended Posts

Już kolejny raz słyszałem, że przewody hamulcowe trzeba wymienić. W końcu diagnosta nie przepuścił.

Mój mechanik zażyczył sobie 500 zł - w tym obejma baku - bo też się do niczego nie nadawała.

Matiz.jpg.fea403ffd77f87639695e901a8e2fee2.jpg

obejmy baku przerabiałem 3-4 lata temu

30 zł ale ile sie nakręciłem ( koreańska myśl techniczna drobny gwint i śruby 10 cm )

Przewody hamulcowe pewnie tył - ( ze 5 lat temu ) dałem jakieś 200 zł jakieś wstawki wstawił bo całość tylnich 400 zł śpiewał 

Dnia ‎26‎.‎10‎.‎2018 o 11:06, Jet-Set napisał:

Już kolejny raz słyszałem, że przewody hamulcowe trzeba wymienić. W końcu diagnosta nie przepuścił.

Mój mechanik zażyczył sobie 500 zł - w tym obejma baku - bo też się do niczego nie nadawała.

Niestety, tego typu naprawy trzeba wykonać bez wzglądu na koszty, pamiętam, że kiedyś mieliśmy Polo i podobna sytuacja była, przewody plus tarcze, ale.... na tym nie można "dziadować".

A swoją drogo brawo dla diagnosty (żebyś mnie źle nie zrozumiał ;) ) że podjął taką decyzję..... jakiś znajomy pewnie by puścił dalej.....

Ostatnio wymieniałem przewód hamulcowy w Matizie znajomego do lewego tylnego koła [ten od pompy do przewodu elastycznego]. Zbiornika nie opuszczałem, istniało ryzyko że dojdzie zbiornik do wymiany;]

Dnia 31.10.2018 o 17:17, Ariibyd napisał:

A swoją drogo brawo dla diagnosty (żebyś mnie źle nie zrozumiał ;) ) że podjął taką decyzję..... jakiś znajomy pewnie by puścił dalej.....

Właśnie można powiedzieć, że znajomy😃 - jeżdżę do niego już ponad 15 lat ale jak poprzednio tylko wspomniał to teraz już nie chciał tego puścić.