Skocz do zawartości

Żarówki H4....


_ArtuR_

Rekomendowane odpowiedzi

56 minut temu, _ArtuR_ napisał:

światła jest choćby mniej niż na Osramach, ale dużo więcej widać... Barwa jest nieco cieplejsza

z h4 niestety cudów nie będzie chociaż przykładowo Primera P11, ta z soczewkami - h1 lub h7 to dopiero był dramat. Jak przepalą Ci się Tungsramy spróbuj Philips`a + 30%. Jak kiedyś w Megance szukałem czegoś optymalnego to ten Philips był najlepszy - może nie barwą ale jakością, zasięgiem i ilością światła. Ad. Tungsram`ów w 90% to przykładowo w szklanym kloszu Meganki świeciły prawie jak xenon tak w Pandzie barwa była zdecydowanie w stronie cieplejszej. 

 

Mam nadzieję jednak, że nie jesteś zawiedziony 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z h4 niestety cudów nie będzie chociaż przykładowo Primera P11, ta z soczewkami - h1 lub h7 to dopiero był dramat. Jak przepalą Ci się Tungsramy spróbuj Philips`a + 30%. Jak kiedyś w Megance szukałem czegoś optymalnego to ten Philips był najlepszy - może nie barwą ale jakością, zasięgiem i ilością światła. Ad. Tungsram`ów w 90% to przykładowo w szklanym kloszu Meganki świeciły prawie jak xenon tak w Pandzie barwa była zdecydowanie w stronie cieplejszej. 
 
Mam nadzieję jednak, że nie jesteś zawiedziony 
Zawiedziony nie jestem, wręcz pozytywnie zaskoczony

Wysłane z S7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.