Skocz do zawartości

Jakie klocki do C4 GP poza Ate bo wytrzymują tylko ok 17 Kkm


czakpepe

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie Ci za szybko schodzą ? to widocznie takie ATE były :) mam zrobione ponad 22000 km z przodu i nie widać zużycia, ani na tarczach ani na klockach, a mam BVA więc niby więcej hamulca się dotyka.

Załóż TRW :) montowane fabrycznie są.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja mam komplet tarcze + klocki Ate no i schodzą szybko. Zaciski zregenerowane zamówię TRW może faktycznie Ate to teraz lipa, zużycie to 50/50 miasto poza miastem. A oryginały to nie przypadkiem Valeo?? Takie kiedyś mi zakładali na tył jako oryginały... A jeżeli chodzi o klocki to były na 100% Ate seria 607229....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie klocki jakie montowałem do siebie to były Textary. Jak do tej pory (ok. 40 kkm) nic się nie dzieje. Zużycie mniej więcej w połowie, równo, bez pisków,tarcze niewyżłobione - jak lusterko. Jazda 70% miasto. Następne też pewnie będą textary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i idą tarcze przód do wymiany zakładam Textary + klocki Ate (mam w domu nowy komplet szkoda żeby leżał), tył zakładam klocki Textara tarcze są Ate jeszcze ok. Zobaczymy jaki będzie efekt... Klocki Ate niestety ale bardzo pylą i strasznie je zjada...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.