Skocz do zawartości

[Astra J] zagłówek, regulacja w poziomie


wawo

Rekomendowane odpowiedzi

Pisze (sprawdzane w instrukcja_astra_0116_my16-5_pl oraz instrukcja_astra_j_0813_my14_pl, s. 42 lub 43): 

"Aby wyregulować w poziomie, pociągnij zagłówek w przód. Można go ustawić w kilku pozycjach. Aby ponownie przesunąć go do tyłu, pociągnąć całkowicie do przodu, a następnie zwolnić."

 

Nie idzie. Nic się też nie zwalania, Jest opcja, że nie ma tej regulacji? Co robię źle? W pionie oczywiście działa. Wersja z upgrade 1, nic o braku regulacji w poziomie nie ma. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, master22221 napisał:

Też próbowałem tej regulacji i nic... Mam zagłówki aktywne i może takie nie mają regulacji przód - tył.
Pozdr.

 

tylko, że ja lubię jeździć wyprostowany, jak to zrobić z zagłówkiem zmuszającym do zgarbienia? ;]

dziwna sprawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, wawo napisał:

Napiszę do nich, nie ma uwagi, że nie ma opcji regulacji - możę ktoś coś wie czemu tak? Astra z 2016 roku. 

 

Tez to probowalem rozkminic i nie udalo mi sie zmienic nachylenia zaglowka u siebie ;] Mam J z 2016.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia ‎2018‎-‎11‎-‎03 o 23:02, wawo napisał:

 

tylko, że ja lubię jeździć wyprostowany, jak to zrobić z zagłówkiem zmuszającym do zgarbienia? ;]

dziwna sprawa

To chyba najwiekszy problem w nowych autach. W Focusie tez tak mialem, ze glowa byla do przodu bo zaglowek byl wysuniety no dramat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W blizniaczym Cruze jest ta regulacja. Zerknijcie pod zaglowek czy w miejscach gdzie wychodza z niego te prety sa podluzne jakby przeciecia w materiale umozliwiajace przesuwanie polozenia. Jesli macie na maksa do przodu wysuniety zaglowek to zeby go cofnac trzeba dol zaglowka docisnac w kierunku kierownicy, dopiero zwalnia sie blokada i zaglowek mozna cofnac w kierunku tylu auta. Najlepiej to robic siedzac na fotelu, rece za siebie jak do rzutu pilka lekarska zza glowy, bo trzeba rownomiernie z obu stron manipulowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.