Skocz do zawartości

Czterodrzwiowy Mustang


Florydzialski

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Florydziak napisał:

Ford planuje czterodrzwiową wersję Mustanga. Myślicie że to się będzie sprzedawało? 

W Stanach może. Reszta świata kupuje Mustanga, bo to Mustang. A czterodrzwiowy Mustang to nie jest Mustang i szczerze nie widzę chętnych, skoro jako alternatywę mamy np. niemieckich producentów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Stanach może. Reszta świata kupuje Mustanga, bo to Mustang. A czterodrzwiowy Mustang to nie jest Mustang i szczerze nie widzę chętnych, skoro jako alternatywę mamy np. niemieckich producentów...
Niemieccy producenci nie są alternatywą, V8 5.0 za 160kpln nie ma żaden.

natapane Redmi5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Stanach może. Reszta świata kupuje Mustanga, bo to Mustang. A czterodrzwiowy Mustang to nie jest Mustang i szczerze nie widzę chętnych, skoro jako alternatywę mamy np. niemieckich producentów...
To samo mówili o caymanie a sprzedaje się świetnie

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, mokrii napisał:

Niemieccy producenci nie są alternatywą, V8 5.0 za 160kpln nie ma żaden.

natapane Redmi5
 

 

A gdzie widzialem V8 za 160kPLN? ;) No chyba, ze masz na mysli cene netto ;]

BTW. Szwagier wlasnie wplacil zaliczke, wiec niedlugo bedzie okazja sie przekonac jak to jezdzi :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzeda sie. Teraz nazwa moze byc dowolna. Nazwy Coupe, Fastback czy Shooting Brake sa stosowane tak dowolnie, ze mozna oczekiwac kombi z szyberdachem jako cabrio ;) 

Nazwy tez sie profanuje ;) Mitsubishi Eclipse wiec i Mustang Sedan - nazwany zapewne jakoś kreatywnie - się przyjmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, mokrii napisał:

Niemieccy producenci nie są alternatywą, V8 5.0 za 160kpln nie ma żaden.

 

O ile tego właśnie potrzebujesz.

 

Wielu zapewne wystarczy Arteon, albo Stinger (to akurat nie niemieckie) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Florydziak napisał:

 

 

Ford planuje czterodrzwiową wersję Mustanga. Myślicie że to się będzie sprzedawało? 

 

 

bardzo fajny - mój ulubiony segment - klasa D hatchback. 

Pewnie będzie konkurencją dla Kia Stinger

 

W sumie to do tego samochodu pasuje nawet 2.3 ecoboost i jakiś fajny automat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Florydziak napisał:

Jak dla mnie koniec motoryzacji. Mustang to kolejna ikona rozdrabniana na drobne. Wyciągnąć tylko max. kasy i nic wiecej. Wszystkie auta jednakowe,praktyczne,Coupe niedlugo calkiem chyba zniknie. Jeszcze tylko [kurza twarz] brakuje zeby z dieslem to oferowali. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, grogi napisał:

W Stanach może. Reszta świata kupuje Mustanga, bo to Mustang. A czterodrzwiowy Mustang to nie jest Mustang i szczerze nie widzę chętnych, skoro jako alternatywę mamy np. niemieckich producentów...

Ortodoks nie kupi, ale to samo wróżono panamerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Filipfm napisał:

Sprzeda sie. Teraz nazwa moze byc dowolna. Nazwy Coupe, Fastback czy Shooting Brake sa stosowane tak dowolnie, ze mozna oczekiwac kombi z szyberdachem jako cabrio ;) 

Nazwy tez sie profanuje ;) Mitsubishi Eclipse wiec i Mustang Sedan - nazwany zapewne jakoś kreatywnie - się przyjmie.

 

Powinni go nazwać Mondeo Vignale.

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Ryb napisał:

 

Czekam z niecierpliwością na Mustanga SUVa.

:hehe:

Ale co w tym smesznego czy dziwnego. Carrera jako pierwsze skojarzenie z Porsche dla pokolenia,  ktore teraz za kierownice wsiada juz nie bedzie taka oczywista bo duzo czesciej Cayenny na ulicy widza. Jaguar, Lambo tez juz ma Suvy. W czym taki Mustang ma byc od nich lepszy/inny/obojetne jaki, zeby tez takich aut nie klepac. Teraz jestnajpierw kasa potem klasa ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.11.2018 o 16:48, rwIcIk napisał:

Coś jak Porche Panamera, Maserati Quattroporte :ok:

 

Noo nie ten kaliber :) Tamte są większe i luksusowe. To bardziej pod VW Arteona... choć taki Mustang charakteru miałby nieporównywalnie więcej VW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.11.2018 o 16:43, Florydziak napisał:

Ford planuje czterodrzwiową wersję Mustanga. Myślicie że to się będzie sprzedawało? 

Tak sprzeda się zarówno w US jak i w EU.

Jest wielu którym się Mustang podoba, ale przeszkodą nie do przeskoczenia jest to że ma tylko jedną parę drzwi. To by miało sens. 

W sumie to dość ciekawa nisza - klasa D "4-drzwiowe coupe". Na razie jest tam luźno:

- Audi A5 Sportback,

- BMW 4 Gran Coupe,

- VW Arteon

Mustang w EU mógłby konkurować z Arteonem i miałby szanse odebrać VW sporo klientów. Jak dla mnie to by miało nieporównywalnie więcej charakteru niż Arteon.

 

Kiedyś innej amerykańskiej legendzie dodali wersję z dodatkową parą drzwi by było praktyczniej  i wyszło im to na dobre - mowa o Wranglerze. Odkąd przy poprzedniej generacji pojawiła się wersja 5-drzwiowa (Unlimited), to na drodze widuje się tylko 5 drzwiowe, aż swego czasu zastanowiło mnie czy przypadkiem nie zrezygnowali z produkcji 3-drzwiowej (na szczęście nie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.11.2018 o 16:43, Florydziak napisał:

Ford planuje czterodrzwiową wersję Mustanga. Myślicie że to się będzie sprzedawało? 

Proponuję jeszcze Mustang SUV - teraz te auta są na topie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ford planuje czterodrzwiową wersję Mustanga. Myślicie że to się będzie sprzedawało? 
 



Tak, jedna sztuka już jest zainteresowana przez Missus Ozi , jeśli kobiety przysyłają ci link do mustang6g forum - i jeszcze znają twój Nick na nim, to musza być kupcy na to...

Nie zapominajmy ze to nie pierwszy raz....


c7665da60f628d4fba08beeb195fea5c.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Stanach może. Reszta świata kupuje Mustanga, bo to Mustang. A czterodrzwiowy Mustang to nie jest Mustang i szczerze nie widzę chętnych, skoro jako alternatywę mamy np. niemieckich producentów...



Nie, jak poczytasz na największym forum Mustang na świecie, dlaczego duża ilość klientów kupuje Mustang w EU, to jest to V8, a nie ze Mustang.

Jest to tanie V8 w porównaniu z tym co EU producenci oferują, i to jest nie moja opinia tylko to jest opinia luda który poszedł i wyłożył kasę i kupił.

4d wersja zwiększy udział w rynku w EU tez, bo nagle ludzie którzy chcą tanie V8 i są wstanie przełknąć EU ceny benzyny + karę urzedasow za posiadanie V8 (straszne CO2) - a maja rodzine, to pójdą i kupią 4d.


Jak mówię totalnie nie moja opinia, patrząc na nicki większość wyraża taka opinie z D .... ale ja się z tym zgadzam.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 hours ago, grogi said:

Widać większy ze mnie ortodoks niż mi się wydaje 😄

wiesz ja to porownuje do BMW X6 czy Merc GLC Coupe, ja chyba najglosniej krzyczalem ze zdechnie 🙂

 

Benz-GLC-Coupe_8501.jpg?width=1024&heigh

 

 

A jednak ludzie kupuja, ba! Ja chcialem patrzyc na GLC Coupe, ale mojej nierefomowalnej Mr Ozi nie da sie przekonac do czegos innego niz Coupe, czy sedan ...

 

SUV nie i koniec...

 

Ja wiem, ze od podobania do kupienia daleko, ale ja mysle ze Mustang 4d zostal zanotowany, jakby nie bylo mamy A5 5d i A5 3d, roznica w wygladzenie IMVHO nie wielka....

 

Ja tez, jestem na nie jak ty 🙂 ale mysle ze jednak lud to chwyci ....

 

Abym sie mylil!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.11.2018 o 16:52, grogi napisał:

W Stanach może. Reszta świata kupuje Mustanga, bo to Mustang. A czterodrzwiowy Mustang to nie jest Mustang i szczerze nie widzę chętnych, skoro jako alternatywę mamy np. niemieckich producentów...

 

No to jakie 4 drzwiowe 5 litrowe V8 w takim razie obecnie polecisz za 200kpln? ;)

 

Myślę że jest nisza na takie auto...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.