Skocz do zawartości

Astra J 1.6 115 KM - na co patrzeć?


tomeq77

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Jutro chcę podjechać, obejrzeć i ewentualnie kupić Astrę J z 2011 r. 1.6 115 KM.

Od kilku lat jeżdżę Focusem i o tym aucie wiem najwięcej, a wiedzy o Astrze brakuje :)

Chcę podjechać na stację kontroli pojazdów na przegląd + czujnik grubości lakieru.

Czy są jakieś szczególne elementy, na które trzeba w tym modelu zwrócić przez zakupem uwagę?

 

Będę wdzięczny za wszelkie sugestie :oki:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, tomeq77 napisał:

Cześć!

Jutro chcę podjechać, obejrzeć i ewentualnie kupić Astrę J z 2011 r. 1.6 115 KM.

Od kilku lat jeżdżę Focusem i o tym aucie wiem najwięcej, a wiedzy o Astrze brakuje :)

Chcę podjechać na stację kontroli pojazdów na przegląd + czujnik grubości lakieru. 

Czy są jakieś szczególne elementy, na które trzeba w tym modelu zwrócić przez zakupem uwagę?

 

Będę wdzięczny za wszelkie sugestie :oki:

 

Na silnik, wersja 1.6 115KM jest naprawdę mulowata i ja bym się 3 razy zastanowil przed kupnem...

Nie wiem czy rozważasz LPG, ale ten silnik średnio się nadaje ze względu na brak hydrauliki zaworow.

Samo auto raczej nie ma większych wad, wiec ogladac jak kazde inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Maciej__ napisał:

 

Na silnik, wersja 1.6 115KM jest naprawdę mulowata i ja bym się 3 razy zastanowil przed kupnem...

Nie wiem czy rozważasz LPG, ale ten silnik średnio się nadaje ze względu na brak hydrauliki zaworow.

Samo auto raczej nie ma większych wad, wiec ogladac jak kazde inne.

Pierwszym spod świateł być nie muszę. Przejadę się i zobaczę.

LPG założę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.11.2018 o 15:06, rostex napisał:

Silnik kibel. Nie nadaje się do LPG, ma drogi termostat, wadliwe koła zmiennych faz rozrządu, wadliwe uszczelnienie chłodniczki oleju.

 

Dodał bym jeszcze że dość głośny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.