Skocz do zawartości

Zamek w tylnych drzwiach wysiada


Twister74

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że nie mam czasu, ani możliwości aby samemu tym się zająć, to dam elektrykowi. On z pewnością nie będzie się bawił w rozbieranie zamka i dochodzeniu przyczyny psucia się i ewentualnej naprawy. Bedzie tylko od wymiany. ;]

 

No i teraz pytanie. Czy ktoś kupował dla siebie zamek (psucie się zamków okazuje się być powszechnym problemem w VW 8] ) firmy Toshio? Ponoć japończyk, a nie chinczyk, ale cenowo to jak chińczyk ;l (120 zł).

W sklepach int. zamienniki kosztują od 170 do 430 f-my Metzger (po nazwie wnioskuję oryginał, niemiec)

 

Bać się tego Toshio? ;]

 

No chyba, ze lepiej wybrać Esen lub Maxgear

 

Mała ciekawostka. Oryginał w intercars kosztuje prawie 1000zł, a w niemieckim sklepie za pośrednictwem Amazona ta sama część kosztuje 450zł + 4€ koszt wysyłki do PL. Czyste złodziejstwo :chory: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

W zamku albo mikrowyłącznik padł albo na płytce są zimne luty. Do ogarnięcia.  

Ale ja ratowałem się oryginalnymi używkami, na placu był rozbitek zamki po 30zł wymieniłem u siebie 2 sztuki i chodziły bez zarzutu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
13 godzin temu, krzys139 napisał:

Czasem ma się pecha:) jak to tylne lewe drzwi daj mi adres to podeśle Ci nowy zamiennik zobaczysz czy działa.

Dzięki, ale nie. Nie ja wymieniam tylko daję do serwisu, więc już mi zbrzydło jeżdżenie i płacenie ;] . Kupię tez nowy to będzie na gwarancji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.