Skocz do zawartości

części samochodowe valeo - pytania do doradcy


TomekDoradcaValeo

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie! 
W ramach kampanii informacyjnej mam przyjemność być Waszym doradcą online. Pozostaję do dyspozycji dla wszystkich zainteresowanych tematyką części samochodowych Valeo. Jeśli macie jakiekolwiek pytania, chętnie na nie odpowiem zarówno w tym jak i skorelowanych wątkach. 

 

Tomek 
Doradca online Valeo Polska 
valeo (kropka)pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie! 
W ramach kampanii informacyjnej mam przyjemność być Waszym doradcą online. Pozostaję do dyspozycji dla wszystkich zainteresowanych tematyką części samochodowych Valeo. Jeśli macie jakiekolwiek pytania, chętnie na nie odpowiem zarówno w tym jak i skorelowanych wątkach. 
 
Tomek 
Doradca online Valeo Polska 
valeo.pl
No dobra to pisz co chcesz wiedziec.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, TomekDoradcaValeo napisał:

Witajcie! 
W ramach kampanii informacyjnej mam przyjemność być Waszym doradcą online. Pozostaję do dyspozycji dla wszystkich zainteresowanych tematyką części samochodowych Valeo. Jeśli macie jakiekolwiek pytania, chętnie na nie odpowiem zarówno w tym jak i skorelowanych wątkach. 

 

Tomek 
Doradca online Valeo Polska 
valeo.pl

Nie napisałeś nic o rabacie na hasło Autokącik.

Załatw taki rabat - będą klienci. :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako sprzedawca części samochodowych w tym także Valeo sprzęgieł,a zwłaszcza kół zamachowych dwumasowych nie polecam ze względu na liczne reklamacje.

Poza tym Wasz budżet przeznaczony na uznanie reklamacji kończy się chyba z końcem miesiąca stycznia więc jakiekolwiek próby reklamacji są oddalane.

Dlatego też wolę sprzedać Sachsa lub Luka bo wiem,że w razie wtopy nie będzie problemu z uznaniem reklamacji.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako sprzedawca części samochodowych w tym także Valeo sprzęgieł,a zwłaszcza kół zamachowych dwumasowych nie polecam ze względu na liczne reklamacje.
Poza tym Wasz budżet przeznaczony na uznanie reklamacji kończy się chyba z końcem miesiąca stycznia więc jakiekolwiek próby reklamacji są oddalane.
Dlatego też wolę sprzedać Sachsa lub Luka bo wiem,że w razie wtopy nie będzie problemu z uznaniem reklamacji.
 
Amen.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Prozaq napisał:

Jako sprzedawca części samochodowych w tym także Valeo sprzęgieł,a zwłaszcza kół zamachowych dwumasowych nie polecam ze względu na liczne reklamacje.

Poza tym Wasz budżet przeznaczony na uznanie reklamacji kończy się chyba z końcem miesiąca stycznia więc jakiekolwiek próby reklamacji są oddalane.

Dlatego też wolę sprzedać Sachsa lub Luka bo wiem,że w razie wtopy nie będzie problemu z uznaniem reklamacji.

 

Ale jesteś, kolega myślał że jak wejdzie na AK i walnie takiego posta to karierę zrobi, a tu ciosy z każdej strony :hehe:;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Prozaq napisał:

Jako sprzedawca części samochodowych w tym także Valeo sprzęgieł,a zwłaszcza kół zamachowych dwumasowych nie polecam ze względu na liczne reklamacje.

Poza tym Wasz budżet przeznaczony na uznanie reklamacji kończy się chyba z końcem miesiąca stycznia więc jakiekolwiek próby reklamacji są oddalane.

Dlatego też wolę sprzedać Sachsa lub Luka bo wiem,że w razie wtopy nie będzie problemu z uznaniem reklamacji.

 

Ja tam nie narzekam, w starym 2.4tds/jtd dwumas jest prawie wieczny a oryginał to właśnie Valeo, a sprzęgło w pudełku Luka czy Sachsa w tym przypadku jest też Valeo;]  

 

36 minut temu, sebaso napisał:

Ale jesteś, kolega myślał że jak wejdzie na AK i walnie takiego posta to karierę zrobi, a tu ciosy z każdej strony :hehe:;]

Może znaleźć nie może, bo wątek był pierwotnie założony na kąciku ''zrób to sam'':hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jesteś, kolega myślał że jak wejdzie na AK i walnie takiego posta to karierę zrobi, a tu ciosy z każdej strony :hehe:;]
Jak sprzadje gowniane części to gownem w niego rzucają. Rzuciłbym w niego kwiatami i brokatem ale mam złe zdanie o tej marce bo się sparzylem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dnia 15.11.2018 o 18:02, TomekDoradcaValeo napisał:

 Jeśli macie jakiekolwiek pytania, chętnie na nie odpowiem zarówno w tym jak i skorelowanych wątkach. 

 

Tomek 
Doradca online Valeo Polska 
valeo (kropka)pl

Powiedz mi dlaczego 4 letnia miedziana chłodnica płynu Waszej firmy zgubiła ponad połowę metalowych blaszek pomiędzy kanałami?

Nie muszę pisać co było konsekwencją tej "cichej" awarii...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, pawel_78 napisał:

 

Powiedz mi dlaczego 4 letnia miedziana chłodnica płynu Waszej firmy ponad połowę metalowych blaszek pomiędzy kanałami?

Nie muszę pisać co było konsekwencją tej "cichej" awarii...

Popraw pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.11.2018 o 22:34, amciek napisał:

Kupiłem sprzęgło Valeo i niestety szybko padło. Wiec ode mnie masz na dzień dobry żółta kartkę.

PS. Gdybym był modem to bym Ci od razu wrabal czerwona :D.

Potwierdzam. Ja wkladalem nowe sprzeglo do peugeota 2.0 benz i porazka po 30 tys. Rozpadaja sie nagminnie sprezyny amortyzujace w tarczy sprzegla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, marcinur napisał:

Widzę, że kolega doradca to wielki profesjonalista. W czwartek założył konto na AK, napisał posta i więcej się nie pojawił. Szacun :)

Zbanował się, więc jego nieobecność jest usprawiedliwiona ;]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, marcinur napisał:

Widzę, że kolega doradca to wielki profesjonalista. W czwartek założył konto na AK, napisał posta i więcej się nie pojawił. Szacun :)

Nagrywa filmik odpierajacy zarzuty tubylcow, jak Mazda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, rwIcIk napisał:

Zbanował się, więc jego nieobecność jest usprawiedliwiona ;]

 

A gdzie tam. Raczej samo ubiczował bo bana nie ma, na wypadek gdyby chciał z nami zostać dłużej i służyć swoją wiedzą :) Ale póki co wpadł chyba tylko linka zostawić, a po poprawieniu już się nie pojawił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 16.11.2018 o 22:34, amciek napisał:

Kupiłem sprzęgło Valeo i niestety szybko padło. Wiec ode mnie masz na dzień dobry żółta kartkę.

PS. Gdybym był modem to bym Ci od razu wrabal czerwona :D.

Amciek, bardzo mi przykro, że masz takie doświadczenia z Valeo. Czy mógłbyś powiedzieć coś więcej o tej usterce? 

 

Dnia 17.11.2018 o 20:56, pawel_78 napisał:

 

Powiedz mi dlaczego 4 letnia miedziana chłodnica płynu Waszej firmy zgubiła ponad połowę metalowych blaszek pomiędzy kanałami?

Nie muszę pisać co było konsekwencją tej "cichej" awarii...

Pawel_78, możesz podać dokładny model oraz więcej informacji o swojej przypadłości? Bardzo chciałbym móc Ci pomóc ale jest to ciężkie na podstawie tak małej ilości informacji.

 

 

Jeśli ktokolwiek z Was ma jakiekolwiek pytania - chętnie je wszystkie zbiorę i postaram się odpowiedzieć na jak największą ich ilość. Proszę jednak o jak najbardziej dokładne informacje na temat danego problemu. Jestem tu po to aby Wam pomóc, lub aby przynajmniej spróbować.

 

Tomek 
Doradca online Valeo Polska 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.11.2018 o 22:03, marcinur napisał:

Jak będziesz pojawiał się na forum raz na 2 tygodnie to raczej kiepsko to widzę...

Postaram się zaglądać tu jak najczęściej aby pomóc w rozwiązaniu Waszych problemów. Czekam na Wasze pytania i szczegóły wyżej opisanych usterek.

 

 

Tomek 
Doradca online Valeo Polska 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.11.2018 o 17:11, TomekDoradcaValeo napisał:

A

 

Pawel_78, możesz podać dokładny model oraz więcej informacji o swojej przypadłości? Bardzo chciałbym móc Ci pomóc ale jest to ciężkie na podstawie tak małej ilości informacji.

 

Jeśli ktokolwiek z Was ma jakiekolwiek pytania - chętnie je wszystkie zbiorę i postaram się odpowiedzieć na jak największą ich ilość. Proszę jednak o jak najbardziej dokładne informacje na temat danego problemu. Jestem tu po to aby Wam pomóc, lub aby przynajmniej spróbować.

 

810983. Lamele pomiędzy kanałami wodnymi pozieleniały i wypadły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia Thu Nov 15 2018 o 18:02, TomekDoradcaValeo napisał:

Witajcie! 
W ramach kampanii informacyjnej mam przyjemność być Waszym doradcą online. Pozostaję do dyspozycji dla wszystkich zainteresowanych tematyką części samochodowych Valeo. Jeśli macie jakiekolwiek pytania, chętnie na nie odpowiem zarówno w tym jak i skorelowanych wątkach. 

 

Tomek 
Doradca online Valeo Polska 
valeo (kropka)pl

Jasne.

Czemu wysłane wiele lat temu pismo do siedziby z zapytaniem o możliwość uzyskania regionalnego przedstawicielstwa zostało olane i nawet nie ma pisaliście jak bardzo macie to w dupie? ;]

 

Teraz już mnie to nie interesuje bo sam mam to w dupie a zamienników jest od pyty. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2.12.2018 o 19:59, pawel_78 napisał:

810983. Lamele pomiędzy kanałami wodnymi pozieleniały i wypadły.

Należałoby się skontaktować z Dystrybutorem w pierwszej kolejności, on przy naszym wsparciu będzie w stanie zdiagnozować usterkę i ustosunkować się do zagadnienia. Oczywiście w każdej chwili może skontaktować się z naszym Hotline na: https://www.valeoservice.pl/pl/kontakt i również w ten sposób znaleźć rozwiązanie.

Dnia 3.12.2018 o 22:19, Cinek napisał:

Jasne.

Czemu wysłane wiele lat temu pismo do siedziby z zapytaniem o możliwość uzyskania regionalnego przedstawicielstwa zostało olane i nawet nie ma pisaliście jak bardzo macie to w dupie? ;]

 

Teraz już mnie to nie interesuje bo sam mam to w dupie a zamienników jest od pyty. :)

Zapraszam do kontaktu poprzez https://www.valeoservice.pl/pl/kontakt - nasi specjaliści będą w stanie się ustosunkować do każdego indywidualnego przypadku, który zamierzacie zgłosić. 


Tomek 
Doradca online Valeo Polska 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do kontaktu poprzez https://www.valeoservice.pl/pl/kontakt - nasi specjaliści będą w stanie się ustosunkować do każdego indywidualnego przypadku, który zamierzacie zgłosić. 

Tomek 
Doradca online Valeo Polska 
Hehhehe.
Z calym szacunkiem ale do wpadniecia na pomysł skontaktowania sie poprzez strone www samemu można wpaść

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, TomekDoradcaValeo napisał:

Należałoby się skontaktować z Dystrybutorem w pierwszej kolejności, on przy naszym wsparciu będzie w stanie zdiagnozować usterkę i ustosunkować się do zagadnienia. Oczywiście w każdej chwili może skontaktować się z naszym Hotline na: https://www.valeoservice.pl/pl/kontakt i również w ten sposób znaleźć rozwiązanie.

Zapraszam do kontaktu poprzez https://www.valeoservice.pl/pl/kontakt - nasi specjaliści będą w stanie się ustosunkować do każdego indywidualnego przypadku, który zamierzacie zgłosić. 


Tomek 
Doradca online Valeo Polska 

To po kiego grzyba tu jesteś skoro odsyłasz nas gdzieś  indziej?
Jak nie umiesz pomóc to nie ma tu miejsca dla Ciebie.

A tak w ogóle to poproszę o jakiś link imię, nazwisko, stanowisko, nr telefonu służbowy do Ciebie - na stronie Valeo - żebyśmy wiedzieli że Valeo nie wstydzi się swoich pracowników, a oni tej firmy.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To po kiego grzyba tu jesteś skoro odsyłasz nas gdzieś  indziej?
Jak nie umiesz pomóc to nie ma tu miejsca dla Ciebie.

A tak w ogóle to poproszę o jakiś link imię, nazwisko, stanowisko, nr telefonu służbowy do Ciebie - na stronie Valeo - żebyśmy wiedzieli że Valeo nie wstydzi się swoich pracowników, a oni tej firmy.
 
Ja to sie dziwię dlaczego jeszcze bana nie ma

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dnia 17.11.2018 o 09:13, volf6 napisał:

Ja tam nie narzekam, w starym 2.4tds/jtd dwumas jest prawie wieczny a oryginał to właśnie Valeo, a sprzęgło w pudełku Luka czy Sachsa w tym przypadku jest też Valeo;] 

Dokładnie tak. Kupując LUKa można trafić na sprzęgło VALEO i odwrotnie. Podobnie z SACHS'em. Dowód poniżej

 

Valeo - SACHS.2.jpg

Valeo - SACHS.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 7.12.2018 o 20:46, pawel_78 napisał:

To po kiego grzyba tu jesteś skoro odsyłasz nas gdzieś  indziej?
Jak nie umiesz pomóc to nie ma tu miejsca dla Ciebie.

A tak w ogóle to poproszę o jakiś link imię, nazwisko, stanowisko, nr telefonu służbowy do Ciebie - na stronie Valeo - żebyśmy wiedzieli że Valeo nie wstydzi się swoich pracowników, a oni tej firmy.
 


Dziękuję za odpowiedź,

Pewne kwestie łatwiej i lepiej jest rozwiązać poprzez wskazany formularz. Odnośnie dalszej części posta - skontaktować się ze mną można na wiele sposobów. Polecam wiadomość prywatną lub nawet post w tym wątku. Nie publikujemy wskazanych przez ciebie informacji, liczę na zrozumienie.

 

Tomek 
Doradca online Valeo Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, TomekDoradcaValeo napisał:


Dziękuję za odpowiedź,

Pewne kwestie łatwiej i lepiej jest rozwiązać poprzez wskazany formularz. Odnośnie dalszej części posta - skontaktować się ze mną można na wiele sposobów. Polecam wiadomość prywatną lub nawet post w tym wątku. Nie publikujemy wskazanych przez ciebie informacji, liczę na zrozumienie.

 

Tomek 
Doradca online Valeo Polska

Przypominam że konto może tu mieć tylko osoba - a nie firma. To po pierwsze.

Także jeśli dana osoba odejdzie z danej firmy to konto należy dalej do tej osoby a nie firmy.

"Ze mną" - czyli z kim? - Dalej wstydzisz się swojej firmy...

Jeżeli chcesz tu być to dostosuj się do nas - a nie my do Ciebie...

To Ty tu przyszedłeś a gdy przyszły konkrety to wykręcasz kota ogonem i każesz formularze wypełniać...

Z tym sobie damy radę bez Ciebie...

Także jeśli szczegółowo i dokładnie nie chcesz odpowiedzieć na wcześniejsze pytania to mam jedno słowo - "Żegnaj."


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, pawel_78 napisał:

Przypominam że konto może tu mieć tylko osoba - a nie firma. To po pierwsze.

Tak,  jestem osobą :)

10 godzin temu, pawel_78 napisał:

Także jeśli dana osoba odejdzie z danej firmy to konto należy dalej do tej osoby a nie firmy.

Dokładnie

10 godzin temu, pawel_78 napisał:

"Ze mną" - czyli z kim? - Dalej wstydzisz się swojej firmy...

Nie wstydzę się niczego, nazywam się Tomek i pracuje dla Valeo.

10 godzin temu, pawel_78 napisał:

Jeżeli chcesz tu być to dostosuj się do nas - a nie my do Ciebie...

Oczywiście!

10 godzin temu, pawel_78 napisał:

To Ty tu przyszedłeś a gdy przyszły konkrety to wykręcasz kota ogonem i każesz formularze wypełniać...

Bo tak będzie w niektórych przypadkach na prawdę lepiej :) po drugiej stronie formularza informacje trafią od razu do osób potrafiących pomóc. I to szybciej niż przeze mnie. Nie mam oczywiście zamiaru za każdym razem odsyłać na wspomniany formularz. 

 

 

10 godzin temu, pawel_78 napisał:

Z tym sobie damy radę bez Ciebie...

Także jeśli szczegółowo i dokładnie nie chcesz odpowiedzieć na wcześniejsze pytania to mam jedno słowo - "Żegnaj."

Jestem przekonany, że jeszcze nie raz nie dwa wam pomogę. Albo udzielając odpowiedzi bezpośrednio albo kierując w odpowiednie miejsce.

 

 

 

Tomek 
Doradca online Valeo Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, TomekDoradcaValeo napisał:

Tak,  jestem osobą :)

 

11 godzin temu, TomekDoradcaValeo napisał:

Dokładnie

 

11 godzin temu, TomekDoradcaValeo napisał:

Nie wstydzę się niczego, nazywam się Tomek i pracuje dla Valeo.

Jedyny sposób na udowodnienie Twoich słów to link do strony Valeo z Twoim profilem i miastem, w którym pracujesz.
Znane firmy chwalą się swoimi pracownikami - podają imiona i nazwiska ich i zajmowane stanowiska na stronach www.

 

11 godzin temu, TomekDoradcaValeo napisał:

Bo tak będzie w niektórych przypadkach na prawdę lepiej :) po drugiej stronie formularza informacje trafią od razu do osób potrafiących pomóc. I to szybciej niż przeze mnie. Nie mam oczywiście zamiaru za każdym razem odsyłać na wspomniany formularz. 


Jeśli tu jesteś to tylko po to żeby nie trzeba było klikać w formularz.
Spełnij prośby zamieszczone w tym wątku sam.
My jesteśmy cierpliwi - nie musimy mieć od razu odpowiedzi. Wolimy poczekać na odpowiedź od Ciebie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Valeo? Nie piję. ;l

 

A na serio @TomekDoradcaValeo, popieram to, co już koledzy napisali.

I dodam, że obrazą jest to, że userów AK traktuje się jak bezmózgów, którzy nie potrafią znaleźć w necie formularza kontaktaktowego/ reklamacyjnego (patrz poniżej). To już naprawdę szczyt żenady... 

Dnia 7.12.2018 o 12:52, TomekDoradcaValeo napisał:

Zapraszam do kontaktu poprzez https://www.valeoservice.pl/pl/kontakt - nasi specjaliści będą w stanie się ustosunkować do każdego indywidualnego przypadku, który zamierzacie zgłosić. 

Forum Scenica już wyciągnęło wnioski...

 

tomekdoradcavaleo.PNG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.12.2018 o 20:46, pawel_78 napisał:

Jedyny sposób na udowodnienie Twoich słów to link do strony Valeo z Twoim profilem i miastem, w którym pracujesz.
Znane firmy chwalą się swoimi pracownikami - podają imiona i nazwiska ich i zajmowane stanowiska na stronach www.

Na stronie Valeo nie znajdziesz danych naszych pracowników. 

Dnia 18.12.2018 o 20:46, pawel_78 napisał:

Jeśli tu jesteś to tylko po to żeby nie trzeba było klikać w formularz.
Spełnij prośby zamieszczone w tym wątku sam.
My jesteśmy cierpliwi - nie musimy mieć od razu odpowiedzi. Wolimy poczekać na odpowiedź od Ciebie.

Niestety nie jestem serwisantem lecz doradcą online. Jedyne co mogę zrobić to skierować Wasze pytania dalej do kompetentnych osób, które się tym zajmują i są specjalistami w tej dziedzinie. Tak też zrobiłem w tym wypadku niemniej jednak serwisanci najwyraźniej uznali, że ciężko zdiagnozować co jest przyczyną usterki na podstawie zebranych informacji. Zachęcam do dalszego kontaktu.

Dnia 19.12.2018 o 09:13, borbet napisał:

A na serio @TomekDoradcaValeo, popieram to, co już koledzy napisali.

I dodam, że obrazą jest to, że userów AK traktuje się jak bezmózgów, którzy nie potrafią znaleźć w necie formularza kontaktaktowego/ reklamacyjnego (patrz poniżej). To już naprawdę szczyt żenady... 

Absolutnie nikt nikogo nie traktuję tak jak napisałeś. Wręcz przeciwnie - cenię sobie wiedzę użytkowników na Waszym forum. Niestety nie mogłem pomóc tym razem ale jestem pewien, że jeszcze nie raz mi się to uda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie nikt nikogo nie traktuję tak jak napisałeś. Wręcz przeciwnie - cenię sobie wiedzę użytkowników na Waszym forum. Niestety nie mogłem pomóc tym razem ale jestem pewien, że jeszcze nie raz mi się to uda.
Dalej zachodzę w glowe dlaczego jeszcze "doradca" serwisowy valeo nie został zbanowany. Przeciez to czystej formy reklama valeo. Założyli konta chyba na wszystkich forach motoryzacyjnych i "doradzają". Jeśli chciał byś pomoc to bys poprosił kolege od popsutego sprzegla marki Valeo numer telefonu i telefonicznie wyjaśnił sprawę. A ty odsylasz do specjalistów Valeo po czym w pięknych słowach przekazujesz, ze specjaliści firmy Valeo kazali powiedzieć " a niech nas w pupe pocaluje".
Kurcze chociaż byś jakies zniżki zaproponował na średniej jakości produkty Valeo.
BTW jeśli Valeo robi takiej jakość części jak marketing firmie robi TomekDoradcaValeo to chyba lepiej kupic coś z oferty Harta czy innego dojczland kłalititi parts

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.11.2018 o 18:02, TomekDoradcaValeo napisał:

Witajcie! 
W ramach kampanii informacyjnej mam przyjemność być Waszym doradcą online. Pozostaję do dyspozycji dla wszystkich zainteresowanych tematyką części samochodowych Valeo. Jeśli macie jakiekolwiek pytania, chętnie na nie odpowiem zarówno w tym jak i skorelowanych wątkach. 

 

Tomek 
Doradca online Valeo Polska 
valeo (kropka)pl

To sie nazywa strzal w kolano:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, leatz napisał:

Dalej zachodzę w glowe dlaczego jeszcze "doradca" serwisowy valeo nie został zbanowany.

Jesteśmy humanitarnym forum i czekamy, aż się sam zbanuje. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.