Skocz do zawartości

Jesień/Zima spam-wątek


Iron

Rekomendowane odpowiedzi

Za oknem też coraz wcześniej robi się ciemno , do tego teraz zero za oknem i lodowate wiatrzycho  , brrr - no ale taki mamy klimat , albo zimno albo upał  :bzik:

 

Nocą poprószyło śniegiem, a że było było w minusie to i na parkingu pod pracą zrobiło się ślisko, no i zimówki trochę się przydały :smirk:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ostatnio losowo zanika mi wspomaganie. W sensie przy odpalaniu - czerwona kierownice i nie idzie kręcić :P Jak poruszam tymi kabelkami to jakiś czas jest ok. 

 

Wiem że to stadardowa przypadłość - co tam się psuje? Odpiąc tę kostke, popsikać czymś i będzie ok? Jechać do jakiegoś magika elektryka żeby to jakoś poprawił?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.11.2018 o 14:01, Kazu napisał:

Tak jest kranik. Tylko nie zawsze działa. U nas np dzialal, a u kolegi wąż sciagalismy.

Ja należę do tych u których nie działa... owszem rusza się , można przekręcić zaworek o 90 stopni, powietrzem próbowałem przedmuchać i nic nie wyleciało z niego...

Ja przy usuwaniu klap w kolektorze i termostatu wylałem z 3,4..4 litra ale tylko od góry i wymieniłem ale kupiony nowy płyn stoi w garażu bo nie che mi się węża zdejmować z chłodnicy .... zrobię to na wiosnę 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lisek, w tej cromie znajomego to samo, kranik otwierał i nic więcej.

A żeby było śmieszniej to rozbieraliśmy to wieczorem 10 listopada,okazało się ze nie mam opasek zaciskowych, i na szybko 11 listopada szukanie otwartego sklepu🤣 ale udało się i kupiliśmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • 2 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.