Skocz do zawartości

Lampka ciśnienia opon - jak zgasić?


grze1234

Rekomendowane odpowiedzi

Po wymianie opon zaświeciła się kontrolka ciśnienia kół na tablicy rozdzielczej. Jak ją zgasić nie wydłubując żarówki? Znając życie jest jakiś prosty myk na reset, mi niestety nieznany. Samochód Focus III FL Trend.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Joki napisał:

Można zakleić czarną taśmą izolacyjną.

Wiem z doświadczenia, że to działa doskonale.

Ten patent też brałem pod uwagę. W Megance żony w zimówkach brak czujników więc jest w użyciu 2x post-it (taka karteczka samoprzylepna). Trzeba tylko brać w kolorze niebieskim, bo standardowy żółty się nie sprawdza 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, pitw napisał:

Jak zgasiłeś?

W komputerze między zegarami. Ustawienia kierowcy (nie samochodu!) i na dole jest coś o kołach czy ciśnieniu. Dłużej przytrzymuje się OK i lampka gaśnie. Jak chcesz to zejdę do samochodu i dokładnie spiszę kolejno co się przydusza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, grze1234 napisał:

W komputerze między zegarami. Ustawienia kierowcy (nie samochodu!) i na dole jest coś o kołach czy ciśnieniu. Dłużej przytrzymuje się OK i lampka gaśnie. Jak chcesz to zejdę do samochodu i dokładnie spiszę kolejno co się przydusza.

 

Mi się zapaliło na letnich, bo ciśnienie pewnie spadło. Jutro jadę na wymianę kółek do forda. Sam zmienić nie mogę bo mam koła u nich w "hotelu", ale na przyszłość może się takie info przydać :ok:. Kurde w poprzednim fordzie nie było takich pierdół i był spokój. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 20.11.2018 o 18:30, grze1234 napisał:

W komputerze między zegarami. Ustawienia kierowcy (nie samochodu!) i na dole jest coś o kołach czy ciśnieniu. Dłużej przytrzymuje się OK i lampka gaśnie. Jak chcesz to zejdę do samochodu i dokładnie spiszę kolejno co się przydusza.

Jesteś pewny że zgasiłeś na długo? U mnie jak przytrzymam i zapisze ciśnienie to po jakimś czasie wraca ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.