Skocz do zawartości

Fajne auto dla dziewczyny - jakie typy?


volcan

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, r1sender napisał:

co Ty piszesz, 185 cm wzrostu, nie najdrobniejszy i miejsca za kierownicą bez problemu sobie znajdowałem:oki:do tego silnik 95 KM i bardzo fajnie się tym jeździło. 

Clio II ph 2 całkiem fajne było :ok:

Dla kobity w sam raz, a i ja lubiłem tym jeździć ... aż mnie TIR rozjechał - okazało się całkiem bezpieczne :ok:

Tylko silniczek mieliśmy słabawy - 1,2 60 KM :no:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, rwIcIk napisał:

Clio II ph 2 całkiem fajne było :ok:

Dla kobity w sam raz, a i ja lubiłem tym jeździć ... aż mnie TIR rozjechał - okazało się całkiem bezpieczne :ok:

Tylko silniczek mieliśmy słabawy - 1,2 60 KM :no:

 

  • to było pierwsze auto ślubnej, 2 razy w nią grzmocili i cała wyszła. Dla kobiety przyjemne auto:oki:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, r1sender napisał:

bardzo fajnie się tym jeździło. 

Też nie mogę na to narzekać. Braciak ma 1.2 75KM jeździ tym do szkoły 25km w jedną stronę, pali to 7litrow LPG, dynamiczne strasznie i szczerze mam zawsze uśmiech na twarzy jak nim jadę i zastanawiam się jak jeździ się takim tylko z V6ką xD no i bogato wyposażone, bo i elektryka i climatronic, chyba 6 poduch, fajne fotele. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, r1sender napisał:

co Ty piszesz, 185 cm wzrostu, nie najdrobniejszy i miejsca za kierownicą bez problemu sobie znajdowałem:oki:do tego silnik 95 KM i bardzo fajnie się tym jeździło. 

piszę to czego doświadczyłem i nic innego. Jestem wyższy od Ciebie (196), przesiadałem się do Clio II wczasach jazdy Punciakiem mk1, który jest cholernie przestronny w środku.

Każdy ma inne doświadczenia i inne przyzwyczajenia co do pozycji za kierownicą, dla mnie auto w którym ocieram głową o podsufitkę jest klautrofobiczne ot co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Ozarek napisał:

piszę to czego doświadczyłem i nic innego. Jestem wyższy od Ciebie (196), przesiadałem się do Clio II wczasach jazdy Punciakiem mk1, który jest cholernie przestronny w środku.

Każdy ma inne doświadczenia i inne przyzwyczajenia co do pozycji za kierownicą, dla mnie auto w którym ocieram głową o podsufitkę jest klautrofobiczne ot co.

 

No dobra, ale Ty masz prawie 2 metry wzrostu ;]

Wiec Twoja ocena jest baaardzo mocno subiektywna;)

Siostra ma Clio 2 i ja tam na ciasnotę nie narzekam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Maciej__ napisał:

 

No dobra, ale Ty masz prawie 2 metry wzrostu ;]

Wiec Twoja ocena jest baaardzo mocno subiektywna;)

Siostra ma Clio 2 i ja tam na ciasnotę nie narzekam.

każda ocena, oparta na doświadczeniach, jest subiektywna ;)

Czasem odczucie ciasnoty jest przyjemne, czasem nie. Dla mnie to w Clio przyjemne nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś już pisał o Peugeocie 206. 

Ja napiszę tak: 

Jak dobrze poszukasz to za 6-7 tyś kupisz 206 CC 1.6 z klimą, elektrycznymi szybami itp.. Jak dolozysz następny tysiąc czy dwa to znajdziesz wersję ze skórami, ESP, grzanymi siedzeniami, climatronikiem i innymi bajerami. Koszt serwisu niski, wiekszosc mechaników ogarnie.

W 206CC jest elektryczny, metalowy dach, zimą normalnie można jeździć i nic nie wieje, wnetrze nagrzewa sie blyskawicznie. Dach dziewczyna obsłuży, bo obsluga ogranicza sie do zwolnienia blokad (jednym palcem mozna to zrobić) i wcisniecia guzika. Bagażnik ze złożonym dachem zadziwiająco duży. A I po rozłożeniu dachu wejdzie torebka i miejsce na małą walizkę czy zakupy zostanie. 

Zagazowac też można. Torebka dalej się zmieści a jako przestrzeń bagazową można jeszcze wykorzystać mało funkcjonalny rząd tylnych foteli, na których co najwyżej dzieci można przewozic, albo drobną, szczupła osobę.

Poza tym jak kupisz dziewczynie Cabrio to będziesz miał środę przez cały miesiąc ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, tomirek napisał:

Ktoś już pisał o Peugeocie 206. 

Ja napiszę tak: 

Jak dobrze poszukasz to za 6-7 tyś kupisz 206 CC 1.6 z klimą, elektrycznymi szybami itp.. Jak dolozysz następny tysiąc czy dwa to znajdziesz wersję ze skórami, ESP, grzanymi siedzeniami, climatronikiem i innymi bajerami. Koszt serwisu niski, wiekszosc mechaników ogarnie.

W 206CC jest elektryczny, metalowy dach, zimą normalnie można jeździć i nic nie wieje, wnetrze nagrzewa sie blyskawicznie. Dach dziewczyna obsłuży, bo obsluga ogranicza sie do zwolnienia blokad (jednym palcem mozna to zrobić) i wcisniecia guzika. Bagażnik ze złożonym dachem zadziwiająco duży. A I po rozłożeniu dachu wejdzie torebka i miejsce na małą walizkę czy zakupy zostanie. 

Zagazowac też można. Torebka dalej się zmieści a jako przestrzeń bagazową można jeszcze wykorzystać mało funkcjonalny rząd tylnych foteli, na których co najwyżej dzieci można przewozic, albo drobną, szczupła osobę.

Poza tym jak kupisz dziewczynie Cabrio to będziesz miał środę przez cały miesiąc ;)

 

 

Brzmi kusząco, szczególnie ta ostatnia część, ale to nie MOJA dziewczyna :) Auto na pewno fajne, ale startowałem od 5 kPLN a już uderzamy pod 10 kPLN ;) Nie wiem, czy świnka skarbonka jest taka wielka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.