Skocz do zawartości

Ma ktoś jeszcze BBM ?


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć , no właśnie , sam zostałem czy jest jeszcze ktoś ? Ja mam nadal Bravo 1,2 2001'  na licznik dawno nie patrzyłem ale coś około 135 tyś km. od stanu 60tyś LPG. Zasadniczo wszystko ok, ale ruda spód atakuje.

Auto 2001, syn 1998 , zrobił właśnie PJ i on będzie nabierał kunsztu na tym pięknym aucie. 🙂 Jeździł w nim w foteliku 🙂

Edytowane przez aras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na parkingu jest jeszcze jedno bravo z przed liftu ale pewnie zakończy żywot bo rdzę widać wszędzie. Zaczynałem swoją przygodę z autem właśnie od Bravo 1.9JTD i jest jakiś sentyment ale tych autek już praktycznie nie widać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 10 miesięcy później...
  • 3 miesiące później...
  • 1 miesiąc później...
  • 1 miesiąc później...
  • 1 miesiąc później...
Dnia 31.05.2020 o 19:34, jozpa napisał:

 

 

Mam, użytkuje i nie mam zamiaru sprzedawać, ostatnio zrobiony rozrząd, płyny, filtry itd.

 

 

 

Zawias dalej wymieniasz co chwilę?

Pamiętam moje nieszczęsne, łączniki i sworznie, leciało to co chwilę rotfl

 

Od kiedy przesiadłem się na fordy jeszcze zawiasu praktycznie nie dotykałem ;l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha 🙂 no zdziwiłbyś się ale przez 15 lat wahacze 2 razy, łączniki 2 razy, kocówki zew. 1 raz, rozrząd 2 razy, termostat 1 raz, aku. 1 raz, licznik 🙂 1 raz, fakt że auto używane jako wakacyjno-dalekobieżne (czego ono nie przewoziło?), ostatnio poddał się sensor poduszek, ale myślę, że do naprawienia...Ford? bardzo fajne(mk5) może będzie następny pzdr.

Edytowane przez jozpa
literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

Cześć, niestety dzisiaj moje bravo zostało sprzedane za 900 zł 🤣 1,2 2001' steel , także żegnam się z Wami. Za dużo rdzy pod spodem było, ale chętnych w ciągu 3 godzin od wystawienia na OLX - 18 osób. Pozdrawiam Was i będę tu  zaglądał 👍

Przepraszam , zapytam jeszcze czy mam zgasić światło ????? 🤔

120844675_336704354229133_3149442194407564511_n.jpg

120806337_253538876035955_8941594218752895662_n.jpg

Edytowane przez aras
  • zszokowany 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Cytat

Przepraszam , zapytam jeszcze czy mam zgasić światło ?????

 

 

poczekaj, moja Marycha zaliczyła kilka wypadów na wieś po 900 km ekspresówkami i zostaje z nami na kolejny rok, zero problemów

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

Ja jeżdżę bravą 1,2 1999 od stycznia 2000 r. To praktycznie bezawaryjne auto, z rdzą od czasu do czasu walczymy. Dzisiaj w cuglach przeszła przegląd. Moja córka właśnie zadzwoniła, że zdała prawko. No i już wiadomo jakim sutkiem będzie jeździć. Od fotelika do kierowcy 🙂

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

pierwszy wypad na święta WN w tym roku zaliczony, droga S8 130, 150, 170km/h? ile Państwo sobie życzą? w sumie 850 km w dwie strony, poranne przymrozki? heh!

wyjazd majówkowy w planie, ale żeby nie było tak miło, na prawym progu przy tylnym kole wyszła mała purchala rdzy 😞 ale do ogarnięcia, altek siada-puchnie, ale ładuje.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Moje Bravo GT 100 - jeszcze dycha ale nie wiem w sumie co robić

Więcej stoi niż jeździ - Młody się nie ogarnia z PJ

 

Na ten moment ma dowód zatrzymany po stłuczce - ale chyba podejmę kroki żeby wróciło na drogi

 

Chyba że jest jakiś fan youngtimerów i potrzebuje sprawne technicznie Bravo

Komplet oryginalnych felg, radio z CD oryginał itp

Plus pół garażu zapasowych części z zakupów i demontaży

 

Formalnie i tak na początku przyszłego roku chyba na złom pójdzie ponieważ kończy się

homologacja na zbiornik LPG a na przeglądzie nawet już znajomy diagnosta nosem kręci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy później...
  • 2 miesiące później...
W dniu 8.06.2021 o 15:56, drabinek napisał:

Moje Bravo GT 100 - jeszcze dycha ale nie wiem w sumie co robić

Więcej stoi niż jeździ - Młody się nie ogarnia z PJ

 

Na ten moment ma dowód zatrzymany po stłuczce - ale chyba podejmę kroki żeby wróciło na drogi

 

Chyba że jest jakiś fan youngtimerów i potrzebuje sprawne technicznie Bravo

Komplet oryginalnych felg, radio z CD oryginał itp

Plus pół garażu zapasowych części z zakupów i demontaży

 

Formalnie i tak na początku przyszłego roku chyba na złom pójdzie ponieważ kończy się

homologacja na zbiornik LPG a na przeglądzie nawet już znajomy diagnosta nosem kręci

 

Nikt nic ?? Żadnego zapotrzebowania ??

Silnik sprawny pali od razu. Ale jak nie ma chętnych ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy później...

Nie wiem czy jeszcze kogoś to zainteresuje 🙂 auto przeleciało kolejny sezon ok 5tys. km, odpoczywa w garażu. przebieg zbliża się do trzech stówek. skrzynia zaczyna lekko śpiewać na piątym biegu, i co ciekawe, usztywnił się prawy przedni amortyzator, mały pryszcz na progu przy tylnym nadkolu tym razem z lewej strony.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
W dniu 29.10.2022 o 09:40, jozpa napisał(a):

Nie wiem czy jeszcze kogoś to zainteresuje 🙂 auto przeleciało kolejny sezon ok 5tys. km, odpoczywa w garażu. przebieg zbliża się do trzech stówek. skrzynia zaczyna lekko śpiewać na piątym biegu, i co ciekawe, usztywnił się prawy przedni amortyzator, mały pryszcz na progu przy tylnym nadkolu tym razem z lewej strony.

 

Interesuje ... ;) A ja... chyba mam oryginalne radio i .... modelik Bravo otrzymany w ciężkich czasach, więc jeszcze zostaję na kąciku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...
W dniu 2.02.2022 o 12:40, drabinek napisał(a):

 

Nikt nic ?? Żadnego zapotrzebowania ??

Silnik sprawny pali od razu. Ale jak nie ma chętnych ....

Nikt nic nie napisał to se naprawiłem Bravo i weekendowo sobie jeżdzę :)
Reflektory soczewki z piwnicy, troche gratów ze zezłomowanej Bravy, przegląd ogarnięty i można jeżdzić.
Przebieg 250 kkm :) 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, drabinek napisał(a):

Nikt nic nie napisał to se naprawiłem Bravo i weekendowo sobie jeżdzę :)
Reflektory soczewki z piwnicy, troche gratów ze zezłomowanej Bravy, przegląd ogarnięty i można jeżdzić.
Przebieg 250 kkm :)

można? można....

to już prawie unikaty są.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
2 godziny temu, Tomasso napisał(a):

Białe kruki! Bravy już się właściwie nie pokazują, sporadycznie jakaś marea sedan, albo zgnite bravo.

 

....Marei sedan to już wieki nie widziałem. Czasem kombi trafię. Brava się jeszcze trafia. Jak niedawno stałem obok takiej na światłach i przyglądałem się - ładne to było, tylko szkoda że z samoutylizującej się blachy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.