Skocz do zawartości

Smarownica pneumatyczna


swienty

Rekomendowane odpowiedzi

Przed chwilą zwykła manualna poleciała do kosza - bo nabiciu smarem potrzeba było 3 rąk żeby ją zamknąć. Ogólnie porażka.

 

Skoro starej już nie mam ;] to poszukam teraz pneumatycznej. Zasilana będzie z samochodu, gdzie jest ok 10 bar. 

 

Używana będzie do przesmarowania 5-6 kalamitek raz na 3 miesiące, więc nie musi być to profesjonalny sprzęt. Może być coś tańszego, byle działało. Najlepiej tak żeby bezproblemowo ;] włożyć cały wkład i pracować. :ok: 

Koniecznie z wężykiem.

 

 

Używa ktoś i poleci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa, pneumatyczne tego typu to porażka. Będzie potrzeba 5x tyle czasu na smarowanie w porównaniu z ręczną. Kup sobie dobrą ręczną i będziesz o wiele spokojniejszym człowiekiem;] No, chyba, że masz dużo wolnego czasu, to możesz się bawić z taką pneumatyczną.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
Dnia 27.11.2018 o 16:45, Przypal napisał:

Taa, pneumatyczne tego typu to porażka. Będzie potrzeba 5x tyle czasu na smarowanie w porównaniu z ręczną. Kup sobie dobrą ręczną i będziesz o wiele spokojniejszym człowiekiem;] No, chyba, że masz dużo wolnego czasu, to możesz się bawić z taką pneumatyczną.

 

 

 

Kupiłem coś tego typu, i u mnie zdaje egzamin. :ok: Do ciężarówki jest idealna. :ok: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.