Skocz do zawartości

2019 Mazda 3 już jest


OZI

Rekomendowane odpowiedzi

2.0l i 2.5l

 

32,690 ucieszonych klientów na 3 u mnie w zeszłym roku, wg Mazda z 2019 dobija do 40,000 sprzedanych sztuk rocznie...

 

Zobaczymy - ewolucja niż rewolucja...

 

Update: EU dostaje 1.5l

 

 

fe6fda9a6daaaf2f1a8f2974dcffbb02.jpg

 

 

194c1ed113db7be4e044b9c235a94424.jpg

 

6125d5a3b3c9531491b3a0d57ab649e0.jpg

 

15948e89c430a7edc8515e15ac7494dd.jpg

 

 

386b7f01cd41fbcd25592ea7360991c9.jpg

 

 

b52f51be0894c047cf3af55833cb3636.jpg

 

42488cc28439fb9adde4461c75b21baa.jpg

 

28fa1a4034d811fd270a23b16f3410b7.jpg

 

 

af64699219e46bb7cf6c07c253914673.jpg

 

290b1442ea7195c6b3b351c9c34e1815.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

środek w końcu wygląda porządnie :ok: co do wyglądu zewnętrznego nie mam zdania, tył jakiś taki lanosowaty. Ale generalnie całość chyba raczej na plus :ok: 


Mnie tył na Insignia wyglada


a8e33ad66d8148db0e8b654e61603a33.jpg


bc19995ad3a8e646ce0c5ef402b80825.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie sie podoba. Zapomniales dodac, ze nowe 2.0 beda mialy kompresor :phi: Ciekawe czy poprawili wyciszenie :hmm: 


Mazda Oz oficjalnie twierdzi ze jest 30% cichsza od odgłosu opon

PR na bok, to zależy czy to jest nowa platforma, bo stara nie mogła być wyciszona właśnie przez design.
Nie mogę znaleść czy Mazda zmieniła lub upgrade zrobiła platformę na 2019. Życie pewnie pokaże.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, OZI napisał:

Mnie tył na Insignia wyglada

 

Tył hatchbacka, to wyoblony Seat Leon ;)

 

Średnio jakoś to wygląda. Zbyt grzeczny w porównaniu do przodu.

 

Auto jako takie fajne. Ciekawe jak będą wyglądać ceny w EU.

I czy nadal Mazdy będą tak kraść...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Detale Sky Active X

2.0l
140kW =190KM
Supercharger która pcha extra powietrze do cylindrow aby mieszanka benzyny i powietrza była cieńsza.

Świece nie są potrzebne, ale i tak zostały zamontowane aby użytkowanie było ‚niezauwazalne’ - co kolwiek to znaczy.

Całość lata na 91, spalanie ma być 15-17% mniejsze niż obecna generacja 2.0l


2a8291f662d302933455eaa47b39459d.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Tył hatchbacka, to wyoblony Seat Leon
 
Średnio jakoś to wygląda. Zbyt grzeczny w porównaniu do przodu.
 
Auto jako takie fajne. Ciekawe jak będą wyglądać ceny w EU.
I czy nadal Mazdy będą tak kraść...
 
@kravitz
Ale dlaczego te Mazda tak w PL kradną?
Jakieś wytłumaczenie?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, OZI napisał:

Jakieś wytłumaczenie?

 

Nie wiem.

Podobno jakaś grupa (a może kilka grup) rozpracowała zabezpieczenia Mazd do perfekcji. Wsiadają i odjeżdżają zupełnie tak, jakby meli kluczyk ze sobą.

 

Może też i części drogie są? A u nas dużo używek, często rozbitych się sprowadza. Zapotrzebowania na remonty zatem jest.

 

Po co ryzykować wizytę jakiś dziwnych panów w domu w nocy? Bywają takie sposoby, że gazują rodzinę (jakiś gaz usypiający), aby nie robili rabanu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=129574]kravitz[/mention]
Ale dlaczego te Mazda tak w PL kradną?
Jakieś wytłumaczenie?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Dużo rodaków siedzi w USA i płyną do nas rozbitki w dużych ilościach. Części drogie to kradną w pl i używają do naprawy rozbitków.

Większość jest po prostu rozbierana na części. A kradzież maja tak rozpracowaną ze wsiadają jak do swojej. Mazda montuje dodatkowe zabezpieczenia a i tak wymontowuja zegary i jada jak swoim.

Koszty ubezpieczenia są wysokie wiec znów ludzie oszczędzają po stłuczce szukasz tanich części, które pochodzą z kradzieży.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, bergerac napisał:

środek w końcu wygląda porządnie :ok: co do wyglądu zewnętrznego nie mam zdania, tył jakiś taki lanosowaty. Ale generalnie całość chyba raczej na plus :ok: 

Mazda 3 w HB zawsze kijowo wyglądała, za to sedan mi się podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, OZI napisał:

@kravitz
Ale dlaczego te Mazda tak w PL kradną? emoji848.png
Jakieś wytłumaczenie?


Sent from my iPhone using Tapatalk

kradna nowe na czesci.....bo kilkuletnie rdza juz tak zajada ze trzeba polowe auta wymieniac..

 

tu np roczna Mazda 3 😨 i ruda szmata ktora wcina konstrukcje stalowa tylnych oparc siedzen ...pod tapicerka :

 

mazda_3.JPG.c008ba2470178f44e3313881f4a2cbc1.JPG

 

 

 

Edit:

i zdjecie od innego uzytkownika Mazda 3 - produkcja koniec 2017 roku...

wyglada ze siedzenie zamontowano zardzewiale na etapie produkcji w fabryce ;l;l:facepalm:

pieknie rozowy flamaster od kontroli jakosci na rdzy..."Paaanie ..tam nikt nie zaglada"  ;l

mazda_3_2.JPG.fd246877d67f7e672945cd8e94c59785.JPG

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poprzedniej generacji sedan był o dziwo ładniejszy od Hatchbacka, Teraz wszystko wraca do normy.

Łady samochód. Ciekawe czy będzie lepiej wyciszony niż poprzednik i będzie miał na EU lepiej niż poprzednik zestrojone zawieszenie. Mi się dotychczasowa generacja wizualnie podobała, ba - nawet byłem 2 lata temu bliski zakupu, tyle że wszystko zmieniła jazda próbna. Słabe wyciszenie, takie sobie osiągi, miękkie zawieszenie, zbyt lekka kierownica, zniechęciły mnie do tego modelu skutecznie. Sam wygląd nie wystarczał.

Może tym razem powróci wersja MPS - przydałoby się Maździe w końcu coś ostrzejszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
21 minut temu, wujekcybul napisał:

No to mamy ceny. Jest premium luxury w pakiecie prawdopodobna kradziez plus brak ocynku :phi: Jedynie od 94k Plus, ze chip i ma 165KM. Nowy silnik 180KM od 117k.

Niech te Mazdy lepiej w Australii sprzedają - bo w Polsce to rynku z takimi cenami to nie zawojują... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, grogi napisał:

Niech te Mazdy lepiej w Australii sprzedają - bo w Polsce to rynku z takimi cenami to nie zawojują... 

 

Faktycznie troche ich poniosło z tymi cenami :hehe:

Widac ida sladem Hondy i za chwile będą egzotyka na ulicach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, wujekcybul napisał:

No to mamy ceny. Jest premium luxury w pakiecie prawdopodobna kradziez plus brak ocynku :phi: Jedynie od 94k Plus, ze chip i ma 165KM. Nowy silnik 180KM od 117k.

 

https://www.samar.pl/__/3/3.a/101411/Oto-ceny-nowej-Mazdy3-w-Polsce-.html?locale=pl_PL

 

Przeciez to jest niepowazne :hehe: Nadal silniki bez turbo w cenie auta klasy D. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Maciej__ napisał:

 

Faktycznie troche ich poniosło z tymi cenami :hehe:

Widac ida sladem Hondy i za chwile będą egzotyka na ulicach...

To chociaz ladne jest. Nowe Hondy to niezle potworki. No ale wiadomo gust jest jak :phi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Cinos napisał:

przeciez to jest cena Passata :facepalm:

dlatego Janusze nadal będą sprowadzać passaciki dla "prestiżu" 😄 a  Niemiec będzie płakał i listy na święta wysyłał... a Mirek handlarz będzie zadowolony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, wujekcybul napisał:

No to mamy ceny. Jest premium luxury w pakiecie prawdopodobna kradziez plus brak ocynku :phi: Jedynie od 94k Plus, ze chip i ma 165KM. Nowy silnik 180KM od 117k.

 

https://www.samar.pl/__/3/3.a/101411/Oto-ceny-nowej-Mazdy3-w-Polsce-.html?locale=pl_PL

 

 

Okazja :ok:

 

Gdzie robić przedpłatę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Ziolo napisał:

Dla mnie hatchback wygląda jak 4 drzwiowa AR Brera

Przez długi czas nie potrafiłem doszukać się różnic - zasadniczo była dla mnie identyczna jak poprzednia generacja. Linia okien w tylnych drzwiach jest zrobiona wg tego samego pomysłu...

 

Ale zestawiłem zrzuty tyłków obok siebie i nowa jest chyba równie zrypana jak Toyota C-HR... Poprzednia generacja nie grzeszyła optyczną przestronnością z tyłu, a teraz słupek C jest już absurdalnie szeroki... z tyłu będzie ciemno jak w więzieniu... :( A do tego jeszcze wyższa krawędź zderzaka - go bagażnika bagietki bez złamania już chyba nie włożymy... 

 

 

792730660_2018-12-1810_23_11-Mazda3Hatchback.jpg.9c9472cc3eae3a8af7b07eb8f2757d7a.jpg

 

 

194c1ed113db7be4e044b9c235a94424.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, grogi napisał:

go bagażnika bagietki bez złamania już chyba nie włożymy... 

Bardzo przypomina Suzuki Baleno:

 

All-New%20Baleno_06%20stills.jpg

 

Tez baaardzo wysoki prog zaladunkowy, w codziennym uzytkowaniu to jest bardzo niewygodne - brudzisz kurtke i spodnie, nic nie zaladujesz. Ale o ile w klasie B takie cos ujdzie, to w C juz nie bardzo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.