Skocz do zawartości

Śledzicie otomoto?


Vadero

Rekomendowane odpowiedzi

czy tylko mi się wydaje, czy od około tygodnia nowe auta podrożały?

Ja od kilku tygodni przeglądam co tam na wyprzedażach i nagle patrzę, a tu +10kpln na passaty, superby droższe od passatów, astry też w górę. Jednocześnie na stronach dealerów jest + 5kpln niż to co na otomoto na te same auta ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, komor napisał:

A nie jest to przypadkiem podwyżka z okazji wyprzedaży? Żeby było z czego zejść?? :phi:

Może tak być ;) 

Tak czy inaczej 2 tygodnie temu byłem zdziwiony bo w passatach do 100kpln mogłem przebierać - 1.8 180KM comfortline. A teraz taki to już 107 minimum.

Superba logicznego taniej jak 120 nie kupisz, a skubany bardziej ogołocony z wypasu niż passtuch. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Vadero napisał:

czy tylko mi się wydaje, czy od około tygodnia nowe auta podrożały?

Ja od kilku tygodni przeglądam co tam na wyprzedażach i nagle patrzę, a tu +10kpln na passaty, superby droższe od passatów, astry też w górę. Jednocześnie na stronach dealerów jest + 5kpln niż to co na otomoto na te same auta ;)

 

 

Ja śledzę akurat auta których cena się nie zmienia. I to właściwie źle, bo chciałbym żeby spadała.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, noras napisał:

Raczej z okazji uchwalenia nowych przepisów w zakresie odliczeń podatkowych. Znakomita większość nowych aut w PL jest kupowana przez firmy i "na firmę".

 

Niby tak, ale nowe zasady leasingowania dotyczą aut powyżej 150 k PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, noras napisał:

Raczej z okazji uchwalenia nowych przepisów w zakresie odliczeń podatkowych. Znakomita większość nowych aut w PL jest kupowana przez firmy i "na firmę".

Dokladnie. Kumpel szuka czegos w okolicy 250 i mowi, ze z tego co go interesowalo, to praktycznie wszystko wymiotlo i juz tylko do produkcji.

Zeby bylo ciekawiej, niedawno zamowil juz E-klase all terrain, wplacil zaliczke i czekal. Po jakims czasie wykonal kontrolny tel, czy wszystko ok no i okazalo sie, ze nie ok, bo w mercu juz niby nowy cennik i cos tam cos tam i ze bedzie musial 25k doplacic :totalszok: . Oczywiscie najpierw cos sciemniali i dopiero po ilus tam telefonach i mailach to raczyli powiedziec. Nie ma co, obsluga klienta na poziomie level premium. Zrezygnowal, ale tym samym musi od nowa szukac.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Fili_P napisał:

Do czasu do czasu. Inflacja zrobi swoje to dojdziemy i do tych poziomow

...
 

Tia...I mogę powiedzieć zgodnie z prawdą że kasa którą dostałem na przyjęcie to były miliony. 

Ja skończyłem ośmioletnią podstawówkę i moje dziecko też to czeka. Ale to już poza tematem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, zinger napisał:

niedawno zamowil juz E-klase all terrain, wplacil zaliczke i czekal

Bo kluczowe jest żeby wpłacać zadatek... Mnie kiedyś przerobili z terminem i nie bylo przeproś... dostałem 10 kzł  jako "zwrot podwójnego zadatku" ( firma ubiecywała samochód za 1-2 miesiące - na umowie było 3 miesiące wiec po odczekaniu jeszcze 2 tygodni dla przyzwoitości poprosiłem o zwrot zadatku w podwójnej wysokości i dostałem) - w sumie szkoda że nie wpłaciłem 20 tys ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Vadero napisał:

czy tylko mi się wydaje, czy od około tygodnia nowe auta podrożały?

Ja od kilku tygodni przeglądam co tam na wyprzedażach i nagle patrzę, a tu +10kpln na passaty, superby droższe od passatów, astry też w górę. Jednocześnie na stronach dealerów jest + 5kpln niż to co na otomoto na te same auta ;)

 

Poczekaj do stycznia ... będą tańsze.

To są "promocje" na zbliżające się pogorszenie przepisów podatkowo-leasingowych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Oberon napisał:

Nie wiem ja na dniach będę odbierał samochód... 87 za insygnie... Endzoj ale i tak nie jest źle cennikowo od 99 się zaczynają... I w innych miejscach było podobnie

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
 

Będzie miała na klapie literki Insygnia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Vadero napisał:

czy tylko mi się wydaje, czy od około tygodnia nowe auta podrożały?

Ja od kilku tygodni przeglądam co tam na wyprzedażach i nagle patrzę, a tu +10kpln na passaty, superby droższe od passatów, astry też w górę. Jednocześnie na stronach dealerów jest + 5kpln niż to co na otomoto na te same auta ;)

 

Zmiana przepisów leasingowych to i pewnie popyt w kosmos poszedł, to i ceną trzeba sterować, skoro można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Oberon napisał:

Nie wiem a co to ma za różnice... Dla mnie może mieć i zastawa albo maluch bis napisane emoji237.png

Jak odbierzesz to sprawdź co kupiłeś, Insygnie czy Insignie.

Swoją droga, chyba niezła cena, możesz pochwalić się za co dokładnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A o to chodziło jeden wuj.
1.5t 165 endzoj +metalik +jakieś proste pakiety. Jednak insignia w biedzie wersji ma już dosc bogate wyposażenie jl
Czyli asystenty pasa... Bezpieczeństwa pieszych =hamuje awaryjnie klima automatyczna 2strefowa. Czujnik światła i chyba deszczu(choć tego dokładnie nie pamiętam) jakiś LCD 7" i to chyba ma android auto.. Alu 17, kierownica skóra i sterowanie

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Vadero napisał:

czy tylko mi się wydaje, czy od około tygodnia nowe auta podrożały?

Ja od kilku tygodni przeglądam co tam na wyprzedażach i nagle patrzę, a tu +10kpln na passaty, superby droższe od passatów, astry też w górę. Jednocześnie na stronach dealerów jest + 5kpln niż to co na otomoto na te same auta ;)

 

no nie wiem

aygo +1000zł

citigo -800zł

tipo sedan -+ 100zł

tipo 5d -3000zł

tipo kombi +3000zł

panda -1500zł

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Aaron napisał:

no nie wiem

aygo +1000zł

citigo -800zł

tipo sedan -+ 100zł

tipo 5d -3000zł

tipo kombi +3000zł

panda -1500zł

 

 

Wstawione przez ciebie auta to raczej nie są marzeniem flotowca, wiec pewnie w kontekście tego co koledzy wyżej pisali, ich ceny się inaczej zachowują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.