Skocz do zawartości

Grudniowe jazdy


LMV

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj, z okazji pogody z dość wysoką (jak na grudzień) temperaturą powietrza (13 st. C) - zapytam - czy ktoś planuje grudniową jazdę, czy motocykle już pod kołdrami?

Mi się dzisiaj udało przewietrzyć maszynerię, nasmarować łańcuch, podłączyć do ładowarki, przykryć i teraz tylko czekam na ... kolejny cieplejszy dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez wczoraj i dzis było po 11-12 stopni ale deszcz wiec niestety nie udało mi sie polatać :beksa::beksa: Jednak postanowienie mam takie że przynajmniej raz w miesiącu min 50km zrobie przeby tłoki sie nie zastały tak wiec jak tylko bedzie słonce nawet przy niższej temperaturze to polatam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

no, udalo sie dzieki swiatecznej labie troche pozapierdzielac. pogoda dopisala. mimo permanentnego zachmurzenia i wyzej dosc mocnego zamglenia, nawet za dnia, temperatura oscylowala w okolicach 10st. :) dobrze, ze udalo mi sie zmienic opony doslownie w wigilie, bo inaczej nic by z tego nie bylo. dopiero jak zdjalem przednia opone, to uzmyslowilem sobie jaki to byl smietnik juz (28kkm - od nowosci :blush:). tyl mial chyba ze 12kkm i juz zaczynalo byc widac druty. powinienem je zmienic przynajmniej dwa wypady temu, ale zawsze cos...:nie_wiem: jak nie zapomne, to wrzuce fotki. swoja droga, przod to juz mial ksztalt trapezu. plasko po bokach xD ale za to jak sie teraz fajnie, sztywno prowadzi 😁

 

 

IMG_20181226_133410.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj nie wytrzymałęm i zrobiłem sobie trip po okolicy. Asfalt mokry, +5stC. Spotkałem na dk79 jednego motonite i była LwG bardzo wylewnie. Zastanowił nie tylko fakt włączania sie kontroli trakcji przy przyspieszaniu na 2-ce. Motocykl do V-Strom 650 więc jakiegos extra odejścia na deszczowym TCS nie ma a chciał oponą mielić. I tak myślę czy nie przyspieszyć wymiany opony tylnej (3 mm) Bridgestone TW 152 F (fabryczne). Opony maja 2 lata (ale uzywane 1 sezon, 9 kkm). Jeżeli tak to na jakie (asfalt).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.