Skocz do zawartości

[AJ 1.4 140 KM] Kilka pytań o wyposażenie/doposażenie


tomeq77

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Od kilku dni mam Astrę J z 2011 r. 1.4 140 KM enjoy + czujniki parkowania przód/tył, deszczu, zmierzchu, elektroniczny ręczny z asystentem ruszania pod górę. 

W instrukcji stoi:

1. Składanie lusterek: w pozycji '0' nacisnąć joystick w dół - nie działa, czyli tego nie mam. Czy można taki ficzer dołożyć?

2. Bluetooth w CD400. W menu nie ma opcji telefonu. Czy można dołożyć? Czy jakiś uniwersalny moduł z alle/ali da radę?

3. Doświetlanie zakrętów halogenem. Czy da się to włączyć/dołożyć?

 

pomożenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

1. Można. Trzeba wymienić lusterka na składane elektrycznie, przełącznik i dołożyć kilka przewodów (lub wymienić wiązkę między drzwiami i w samych drzwiach).

2. Można. Trzeba dołożyć moduł + wiązka + antena + mikrofon. Zakodować i gotowe. Co do uniwersalnych modułów to :nie_wiem:.

3. Włączyć, nie, bo afl występuje tylko z biksenonami. Dołożyć, pewnie tak. W aucie są dostępne wszystkie sygnały potrzebne do zrealizowania takiej funkcji. Trzeba by poszukać jakiegoś uniwersalnego modułu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.